Ana Sayfa Banka İş İlanları Kuveyt Türk, Uyum Uzman Yardımcısı Alımları Yapacak! Son Başvuru: 30 Nisan!

Kuveyt Türk, Uyum Uzman Yardımcısı Alımları Yapacak! Son Başvuru: 30 Nisan!

-

Kuveyt Türk Katılım Bankası, alanında deneyimlilik şartı aramadan en az üniversite mezunu banka personel alımları gerçekleştirecek.

Uyum Uzman Yardımcısı alımları yapacak olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin örgün lisans eğitimi veren İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler bölümlerinden birisinden mezun olmalarını istemektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Alım Detayı

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması istenmektedir. İngilizce bilgisi olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir. Tüm adayların müşteri ve başarı odaklı çalışmaları, ekip çalışmalarına yatkın, ekip çalışmalarında uyumlu olmaları, insan ilişkilerinin iyi olması, iletişimlerinin kuvvetli olması, planlama ile organizasyon yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir.

Uyum Uzman Yardımcısı Hangi Görevleri Yapacak?

Finans departmanında sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek olan adaylar, suç gelirlerinin aklanması ile terörün finansmanının önlenmesi mevzuatı kapsamında bankaların risk yönetimi, izleme ve kontrol faaliyetlerinin sağlanması, AML ile CTF faaliyetleri kapsamında strateji ve politikalar ile uygulama usullerinin aktif bir şekilde uygulanması, bunların idame ettirilmesi,  bankada AML/CTF’ye ilişkin yasal düzenlemelere aykırı olarak işlem yapılmasına engel olarak önlemlerin uygulanması, banka şubelerinin ve tüm birimlerin AML ile CTF’ye ilişkin konularda sordukları ve ihtiyaç olan bilgileri zamanında, eksiksiz olarak temin edilmesi, muhabir banka ilişkilerinin sağlanması, şüphe uyandıran tüm işlemlere ilişkin araştırma yapılması, gerekli olması halinde ise Mali Suçları Araştırma Kurulu’na şüpheli işlem bildiriminde bulunulması görevleri yerine getirilecektir. Bu kapsamda da zaman yönetimi konusunda başarılı olunması, sorumluluk bilincinin yerine olması, öğrenmeye ve araştırmaya her zaman meraklı olunması istenmektedir.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Yayımlanan iş ilanına son başvuru tarihi 30 Nisan 2018 Cuma olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-uyum-uzman-yardimcisi-1996458

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,422BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,417TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler