TEB’den Kadın Patronlara İlk 3 Ay Ödemesiz, Uygun Faizli Kredi Desteği!

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası Kadın Bankacılığı ile Kadın patronlara hem işletmelerini büyütmeleri hem de rekabette ön planda olmaları için destek veren TEB, kadın patronlara finansman imkanı veriyor.

TEB’den Kadın Patronlara İlk 3 Ay Ödemesiz, Uygun Faizli Kredi Desteği!

Türk Ekonomi Bankası, kadın patronlara özel kredi kampanyası düzenledi. Düzenlenen kampanya ile kadın patronlar eğer mart ayında kredi başvurusu yaparlarsa, ilk 3 ay geri ödemesiz imkandan yararlanabilecekler. Kampanya kapsamında 36 aya kadar varan ödeme olanağı, yüzde 1,45 oranında uygun faiz oranı uygulanacak. Bunun yanı sıra aynı zamanda yine kadın patronlara TEB tarafından mart ayı boyunca ücretsiz çek karnesi ilce ücretsiz Pratik Haberci imkanları sağlanacak.

Boz: Çalışmalarımız Devam Ediyor

Düzenlenen kampanya ile ilgili açıklamalarda bulunan TEB KOBİ Bankacılığı Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili Turgut Boz, TEB Kadın Bankacılığı ile kadın patronları desteklemek, iş hayatlarındaki varlıklarını daha da kuvvetli hale getirmek için çalışmaların devam ettiğini, buna ilişkin olarak da yakın dönemde Dünya Kadınlar Gününe özel kampanya hazırladıklarını söyledi. Kampanya ile birlikte kadınların iş hayatlarındaki hedeflerine rahat bir şekilde ulaşabilmeleri, insanların cesaret kırıcı sözlerine aldırmadan ekonomiye katılımlarını hedeflediklerini söyleyen Boz, bunun kendileri için en temel hedeflerden biri olduğunu, Kadın Bankacılı ile kadın patronlara iş hayatlarında karşı karşıya kaldıkları engellerde destek olurken, aynı zamanda da küresel seviyede rekabet edebilecek düzeye çıkılmasını, istikrarlı büyüme elde edebilmeleri kapsamında krediye ulaşımlarını kolay hale getirdiklerini söyledi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.