Anasayfa Krediler Vakıfbank'tan 8 Yaşına Kadar Araçlara Anında 40.000 TL Taşıt Kredisi!

Vakıfbank’tan 8 Yaşına Kadar Araçlara Anında 40.000 TL Taşıt Kredisi!

Vakıfbank, hayalini kurduğunuz otomobilin hem sıfır kilometre versiyonu, hem de ikinci el versiyonu için oldukça avantajlı maliyetler eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Hesaplama

Vakıfbank sıfır kilometre otomobiller için aracın proforma fatura bedelini, ikinci el otomobiller için de aracın kasko değerini baz alarak temin edilebilecek kredi miktarını belirliyor. Araç değerinin 100 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ine kadar taşıt kredisi olanağı sunan Vakıfbank, 100 bin Türk Lirası’nı aşan kısımların da yüzde 50’sine kadar taşıt kredisi çekmenize olanak sağlıyor.

48 aya kadar kredinizi vadelendirmenize olanak sağlayan banka, isterseniz aylık, isterseniz 3 aylık eşit taksitli ödeme planı sunabileceği gibi, aynı zamanda değişken taksitlerle ödeme yapılmasına da olanak sağlıyor. Düzenli bir gelir durumuna sahip olup, kredi istihbaratı olumlu olan vatandaşlardan kredi başvurusu aşamasında kefil talebinde bulunmayan banka, kredi vade süresi boyunca Hayat Sigortası uygulaması yapmakla birlikte, kasko uygulamasını da zorunlu tutuyor.

3 aydan 36 aya kadar vade seçenekleri için en fazla 8 yaşına kadar otomobillere kredi sunan Vakıfbank, 37 ay ila 48 ay vade tercihlerinde en fazla 5 yaşına kadar otomobiller için kredi kullanılmasına olanak sağlıyor. Banka, kredi vade süresi boyunca araç üzerine ipotek tesisi gerçekleştiriyor.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Başvurusu Gerekli Belgeler

Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek yapacağınız kredi başvurularında yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınızın, gelir belgenizin, ikâmet ettiğiniz adresi gösteren bir belgenin bulunması gerekirken, aynı zamanda noter satış sözleşmesi, ruhsat fotokopisi ve araç üzerinde herhangi bir takyidat ve trafikten çekme kaşesi olmadığına dair belge bulundurmanız gerekiyor.

Vakıfbank 40.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Vakıfbank’tan yapacağınız 40 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde, bankanın uygulayacağı aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,55 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı bin 267,20 Türk Lirası’na, toplam yapılacak geri ödeme miktarı 60 bin 825,72 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

1 × four =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,786BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,036TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,564TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler