Fibabanak’dan Aylık 356 TL Taksitle Anında Eğitim Kredisi!

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka, eğim ve öğretime destek olmak için müşterilerine özel uygun faiz oranları ve avantajlı geri ödeme planları ile ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Anında Eğitim Kredisi İmkanı!

İhtiyaç kredisi kapsamında Eğitim Kredisi Kampanyası düzenleyen Fibabanka, kampanya dahilinde çeşitli avantajlar sunmaktadır. Sunulan avantajlardan biri anında kredi başvuru yapmaktır. Kişiler banka şubelerine kadar gitmeden, kredilerinin onaylanıp onaylayacağını evlerinden, iş yerlerinden ya da sokaktayken mesaj atarak öğrenebilmektedirler. Anında eğitim kredi başvurusu için büyük harflerle OKUL ve T.C. kimlik numaranın yazılması, 3422’ye mesaj atılması gerekmektedir. Yazılanlar arasında bir boşluk olması istenip, isteyen müşteriler kampanya dahilinde gerekli belgeleri yanlarına alıp banka şubelerinde de başvurularını yapabilmektedirler.

Uygun Faiz Oranları!

Fibabanka eğitim kredisinde uygulanan faiz oranları yüzde 1,25 olarak belirlenmiştir. Faiz oranları temin edilen kredinin miktarına, düzenlenen geri ödeme planına ya da piyasadaki kur değişimlerinden etkilenmemektedir. Sabit faizli eğitim kredisi imkanı sağlanıp, azami vade süresi 60 ay olarak belirlenmiştir. Kredi alacak kişilerin geri ödemeleri süresi boyunca sigorta yaptırmaları istenmektedir. Sigorta kredinin teminatı için olup, ödemeleri kişiden kişiye göre değişmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Fibabanka’dan 15.000 TL Eğitim Kredisi ve Ödeme Planı Detayları

Fibabanka’dan 5 yıl vadeli geri ödeme planı ile 15 bin Türk Lirası tutarında finansman temin eden kişilerin aylık yüzde 1,25 faiz oranı ile ödeyecekleri kredi taksit tutarı 356,85 Türk Lirası, vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 21.410,94 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Aynı kredi tutarı 4 yıl vadeli geri ödeme planı ilce alındığında aylık kredi ödemesi 417,46 Türk Lirası, toplam geri ödeme 20.038,14 Türk Lirası olmaktadır. Kredinin dosya masrafları için de 75 TL tutarında tek seferlik dosya masrafı ücreti tahsil edilmektedir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…