Fibabanak’dan Aylık 356 TL Taksitle Anında Eğitim Kredisi!

Fibabanka, eğim ve öğretime destek olmak için müşterilerine özel uygun faiz oranları ve avantajlı geri ödeme planları ile ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Anında Eğitim Kredisi İmkanı!

İhtiyaç kredisi kapsamında Eğitim Kredisi Kampanyası düzenleyen Fibabanka, kampanya dahilinde çeşitli avantajlar sunmaktadır. Sunulan avantajlardan biri anında kredi başvuru yapmaktır. Kişiler banka şubelerine kadar gitmeden, kredilerinin onaylanıp onaylayacağını evlerinden, iş yerlerinden ya da sokaktayken mesaj atarak öğrenebilmektedirler. Anında eğitim kredi başvurusu için büyük harflerle OKUL ve T.C. kimlik numaranın yazılması, 3422’ye mesaj atılması gerekmektedir. Yazılanlar arasında bir boşluk olması istenip, isteyen müşteriler kampanya dahilinde gerekli belgeleri yanlarına alıp banka şubelerinde de başvurularını yapabilmektedirler.

Uygun Faiz Oranları!

Fibabanka eğitim kredisinde uygulanan faiz oranları yüzde 1,25 olarak belirlenmiştir. Faiz oranları temin edilen kredinin miktarına, düzenlenen geri ödeme planına ya da piyasadaki kur değişimlerinden etkilenmemektedir. Sabit faizli eğitim kredisi imkanı sağlanıp, azami vade süresi 60 ay olarak belirlenmiştir. Kredi alacak kişilerin geri ödemeleri süresi boyunca sigorta yaptırmaları istenmektedir. Sigorta kredinin teminatı için olup, ödemeleri kişiden kişiye göre değişmektedir.

Fibabanka’dan 15.000 TL Eğitim Kredisi ve Ödeme Planı Detayları

Fibabanka’dan 5 yıl vadeli geri ödeme planı ile 15 bin Türk Lirası tutarında finansman temin eden kişilerin aylık yüzde 1,25 faiz oranı ile ödeyecekleri kredi taksit tutarı 356,85 Türk Lirası, vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 21.410,94 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Aynı kredi tutarı 4 yıl vadeli geri ödeme planı ilce alındığında aylık kredi ödemesi 417,46 Türk Lirası, toplam geri ödeme 20.038,14 Türk Lirası olmaktadır. Kredinin dosya masrafları için de 75 TL tutarında tek seferlik dosya masrafı ücreti tahsil edilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.