Ana Sayfa Banka İş İlanları Akbank, Süreç Yönetimi ve İş Geliştirme Yöneticisi Alımları Yapacak!

Akbank, Süreç Yönetimi ve İş Geliştirme Yöneticisi Alımları Yapacak!

-

Akbank, Kocaeli’de bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere proje yönetiminde deneyimi olan banka personel alımları yapacak.

Akbank Personel Alımları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında Süreç Yönetimi ve İş Geliştirme Yöneticisi alımları yapılacak olup, başvuru yapacak kişilerin Türkiye’nin ya da yabancı üniversitelerin mühendisli, ekonomi ya da işletme bölümlerinde mezun olmaları istenmektedir. Yüksek lisans yapan kişilerin banka iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Tüm adayların finans sektöründe, özellikle de bankacılık sektörü finans alanı ile yönetim danışmanlığı alanlarında en az 5 senelik deneyimlerinin olması, proje yönetimi, süreç ve iş geliştirme, ürün ve servis tasarımı alanlarında tecrübelerinin olması, proje ve ekip yönetiminde de tecrübelerinin olması istenmektedir.

Bunların yanı sıra söz konusu banka personel alımları çerçevesinde tüm adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, araştırma ile kantitatif analiz yetkinliklerinin olması, eleştirel bakış açısına sahip olmaları, hem yenilikçi hem de yaratıcı olabilmeleri, proaktif ve uzlaşmacı olmaları, sorumluluk sahibi, sistemli, sonuç odaklı ve takipçili çalışabilmeleri istenmektedir.

Müşteri deneyimini uçtan uca servis tasarımı ile ideal bir şekilde tasarlayacak projeleri yönetme, süreç yönetimi ve iş geliştirme kapsamında iş analizleri, tasarımları, iş geliştirme çalışmalarında bulunulması, ilgili ürünlerin tasarımlarının sağlanması, BT ve iş birimleriyle birlikte tasarımların faaliyete geçmelerinin sağlanması, sorumluluğunda olunan ürünlerin ve tüm süreçlerin banka genelinde yapılan tüm çalışmalar dahilinde deneyimleri de bozmayacak şekilde ilerlenmesinin sağlanması işleri yapılacaktır. Bu kapsamda da banka iş başvurusu yapacak adayların proje planlama, organizasyon, uygulama ve izleme aşamalarında rol alabilmeleri, öneri oluşturabilmeleri, problem çözme ve karar verebilmeleri istenmektedir. İnsan ilişki ve iletişiminin iyi olması, ifade gücünün yüksek olması, birden çok projenin hayata geçirilmesinin paralel olarak takip edilebilinmesi, banka kapsamında çok taraflı iletişimi kolaylıkla yürütülebilinmesi istenmektedir.

Akbank İş Başvuruları Ne Zaman Son?

İş ilanı için son başvuru tarihi 3 Nisan olarak belirlenmiştir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-surec-yonetimi-ve-is-gelistirme-yoneticisi-1934595

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,423BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler