Ana SayfaKredilerQNB Finansbank'tan 120 Ay Vadeli 150.000 TL Konut Kredisi İmkânı!

QNB Finansbank’tan 120 Ay Vadeli 150.000 TL Konut Kredisi İmkânı!

-

QNB Finansbank, hayalini kurduğunuz eve avantajlı maliyetler eşliğinde sahip olmanıza olanak sağlıyor. Banka, 180 aya kadar uzayan vade seçenekleri sunuyor.

Qatar National Bank (QNB)’ın sahip olduğu QNB Finansbank, düzenlediği konut kredisi kampanyası sayesinde hayalini kurduğunuz eve düşük maliyetler eşliğinde adeta kira öder gibi sahip olmanıza olanak sağlıyor.

QNB Finansbank kefilsiz konut kredisi kullanılmasına olanak sağlıyor. Konut kredisi için gerekli teminatı, satın alacağınız konut üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek sağlayan banka, avantajlı maliyetler eşliğinde konut ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar kredi kullanmanıza olanak sağlıyor. 180 aya kadar uzayan vade seçenekleri sunan banka, ödeme planının oluşturulması aşamasında aylık taksit miktarının, hane halkında kişi başına düşen gelir miktarının yarısını geçmemesine de önem veriyor.

QNB Finansbank’tan konut kredisi çekmek için kimliğinizi ya da ehliyetinizi, satın alacağınız konutun tapusunun fotokopisini, çalışma ve gelir durumunuza göre düzenlenen gelir belgenizi ve ikâmet ettiğiniz adresi gösteren bir belgeyi yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Bankaya belgeleri iletmeniz ve ekspertiz raporu için gerekli ücreti ödemeniz sonrasında, raporunuz hazırlanarak, ne kadar kredi çekebileceğiniz hesaplanırken, onay vermeniz halinde konut üzerine ipotek tesisi gerçekleştirilerek hızlı bir şekilde kredinizi kullanmanıza olanak sağlanıyor.

150.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

QNB Finansbank’tan çekeceğiniz 150 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi ürünü için 120 ay vade seçeneğiyle ödeme planı oluşturmanız halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,24 olup, temin edilecek yaklaşık ekspertiz ücreti 544 Türk Lirası’dır. Ödeme yapacağınız aylık sabit taksit tutarı 2 bin 409,01 Türk Lirası olurken, toplam ödenecek faiz 139 bin 81,20 Türk Lirası’na, toplam yapılacak geri ödeme ise 289 bin 81,20 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler