Ana Sayfa Banka İş İlanları Burgan Bank Çok Sayıda Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapacak!

Burgan Bank Çok Sayıda Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapacak!

-

Merkezi Kuveyt’te bulunan ve Türkiye’deki müşteri portföyünü her geçen gün geliştiren Burgan Bank, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosuna personel alımı gerçekleştirecek.

Burgan Bank bankacılık kariyeri hayali kuranlar için bir fırsat sunuyor. Burgan Bank Genel Müdürlüğü’ne bağlı Çağrı Merkezi departmanında görevlendirilmek üzere istihdam edilecek olan müşteri temsilcileri için banka bir takım ön şart arayışı gerçekleştiriyor.

Burgan Bank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İşe Alım Şartları

Burgan Bank banka iş başvurusu yapacak olan adayların 4 yıllık eğitim veren okullarda öğrenim görmekte olan öğrencilerden ya da mezunlardan olmasını önemsiyor. Bankacılık sektöründe çalışılmış olup, en az 6 aylık bir çağrı merkezi tecrübesi arayan banka, temel düzey SPK lisansına sahip olan adayları ön planda tutacağını ifade ediyor.

Banka personel alım ilanına iş başvurusunda bulunacak olan adayların hem gündüz, hem de akşam vardiyalarında dönüşümlü olarak çalışabilmelerini önemseyen banka, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek adayların iş başvurusu yapmalarını önemsiyor.

Telefonla iletişim kurarken, hem ikna, hem de problem çözme konusundaki yeteneklerini geliştirmiş adayların banka iş başvurusu yapmalarını talep eden kurum, iyi derecede bilgisayar kullanabilen ve erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az iki yıl tecilli olmalarına önem veriyor.

İş ve İş Başvurusu Detayları

Burgan Bank, banka iş başvurusu yapacak adayları Burgan Bank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosunda istihdam edecek. Adayların iş başvurusu aşamasında iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz girmesine önem veren banka, müşterilerden gelen tüm bankacılık işlemlerinin eksiksiz ve hatasız gerçekleştirilmesini işe alım gerçekleştirilecek adaylardan talep ediyor.

Burgan Bank tarafından 27 Mart 2018 tarihinde güncellenen banka personeli alım ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 10 Mayıs 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1744957

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,388BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,421TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler