Şekerbank Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak! Son Başvuru: 25 Mayıs!

Şekerbank, İstanbul’daki şubelerinde görevlendirmek üzere en az üniversite mezunu banka personel alımları yapacak.

Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi ile İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapacak banka, başvuruda bulunacak adayların istihdam edilecekleri alanla ilgili bölümlerden mezun olmalarını istemektedir.

Şekerbank Personel Alımları Detayları

Yayımlanan banka iş ilanları kapsamında adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin bölümleridir.

Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilciliği alımında adaylar Göztepe Şubesinde, İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımlarında ise Göztepe ve Ziverbey şubelerinde istihdam edileceklerdir.

Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilciliği alımına banka iş başvurusu yapacak adayların şube bireysel bankacılık satış servisinde en az 3 sene deneyim sahibi olmuş olmaları, ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmaları, iletişim konusunda kendilerine güvenmeleri, esnek çalışma saatlerine uyum sağlamaları, erkek adayların ise askerlik görevlerini yapmış olmaları istenmektedir.

İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımlarında ise banka iş başvurusu yapacak adayların en az 3 sene İşletme Bankacılık iş kolunda Portföy yönetmiş olmaları, benzer şekilde ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmaları, iletişimde kendilerine güvenmeleri, insan ilişkilerinin iyi olması, satış yeteneklerinin gelişmiş olması, esnek çalışmalarına uyum sağlamaları, erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Tüm banka personel alımlarında ise adayların müşteri ve sonuç odaklı çalışmaları, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil etmeleri istenmektedir.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Tüm yayımlanan banka iş ilanları için son başvuru tarihi 25 Mayıs 2018 olarak belirlenmiştir.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/firma-profil/sekerbank-1466-5108

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.