Şekerbank Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak! Son Başvuru: 25 Mayıs!

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank, İstanbul’daki şubelerinde görevlendirmek üzere en az üniversite mezunu banka personel alımları yapacak.

Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi ile İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapacak banka, başvuruda bulunacak adayların istihdam edilecekleri alanla ilgili bölümlerden mezun olmalarını istemektedir.

Şekerbank Personel Alımları Detayları

Yayımlanan banka iş ilanları kapsamında adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin bölümleridir.

Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilciliği alımında adaylar Göztepe Şubesinde, İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımlarında ise Göztepe ve Ziverbey şubelerinde istihdam edileceklerdir.

Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilciliği alımına banka iş başvurusu yapacak adayların şube bireysel bankacılık satış servisinde en az 3 sene deneyim sahibi olmuş olmaları, ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmaları, iletişim konusunda kendilerine güvenmeleri, esnek çalışma saatlerine uyum sağlamaları, erkek adayların ise askerlik görevlerini yapmış olmaları istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Burgan Bank Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımlarında ise banka iş başvurusu yapacak adayların en az 3 sene İşletme Bankacılık iş kolunda Portföy yönetmiş olmaları, benzer şekilde ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmaları, iletişimde kendilerine güvenmeleri, insan ilişkilerinin iyi olması, satış yeteneklerinin gelişmiş olması, esnek çalışmalarına uyum sağlamaları, erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Tüm banka personel alımlarında ise adayların müşteri ve sonuç odaklı çalışmaları, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil etmeleri istenmektedir.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Tüm yayımlanan banka iş ilanları için son başvuru tarihi 25 Mayıs 2018 olarak belirlenmiştir.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/firma-profil/sekerbank-1466-5108

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.