Halkbank’tan Masrafsız 10.000 TL Eğitime Destek Kredisi!

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank, çocukların eğitim harcamalarına ilişkin olarak 4 yıla kadar uzanan geri ödeme planı desteğiyle kredi imkanı sağlıyor.

Eğitim kredisi sunan Halkbank, kampanya dahilinde 50 bin Türk Lirasına kadar kredi veriyor. Bu tutardan daha yüksek miktarda kredi temin etmek isteyenlerin diğer kampanyalardan yararlanmaları gerekiyor.

Eğitim kredisinden yararlanabilmek için kişilerin eğitime ilişkin proforma fatura getirmeleri gerekiyor. Aynı zamanda kişilerin 18 yaşından büyük, gelirlerini belgeleyebiliyor olmaları, kredi başvurusunda da nüfus cüzdanlarını getirmeleri istenmektedir.

Eğitim kredisi faiz oranları kredi dosya masraflarının ödenmesine ya da ödenmemesine göre değişmektedir. Kişilerden tahsil edilen kredi dosya masrafı ücreti alınan kredi tutarının en fazla binde beşine tekabül etmektedir. Ayrıca bu ücret tüm ödeme planı süresi boyunca da bir kez alınmaktadır. Masrafsız eğitim kredisinde uygulanan faiz oranı yüzde 1,34, masraflarını ödemek isteyenler için uygulanan ise yüzde 1,29’a tekabül etmektedir. Banka serbest ödemeli, artan ve azalan taksitli ödemeli, 3 ayda bir ya da ilk 2 taksidin ertelemeli ödenmesi olarak eşit taksitli ve eşit faizli ödeme planına ek olarak 5 farklı çeşitte daha ödeme yöntemi sunmaktadır. Söz konusu faiz oranları sadece sigorta yaptıracak olan müşteriler için geçerli olup, sigorta yaptırmadan eğitim kredisi temin eden kişilere farklı faiz oranları uygulanmaktadır.

Halkbank’tan Masrafsız 10.000 TL Eğitim Kredisi

Halkbank’tan alınan masrafsız 48 ay vadeli 10 bin TL kredi için yüzde 1,34 faizle aylık ödenecek kredi taksidi 300,57 TL, yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 21,0974’tür. Ancak kişiler masraflarını ödemek isterlerse aylık kredi taksidi 296,77 TL, yıllık maliyet oranı ise yüzde 20,5950’ye tekabül etmektedir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.