Ziraat Katılım Bankası’ndan 120 Ay Vadeli Konut Finansmanı Avantajı!

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin en büyük ve kamu bankalarından olan Ziraat Bankası’nın iştiraki olan Ziraat Katılım Bankası, 120 aya kadar vade seçeneklerinin yer aldığı avantajlı bir konut finansmanı ürünü sunuyor.

Ziraat Katılım Bankası tarafından hazırlanan konut kredisi ürünü sayesinde bütçenizi yormadan, adeta kira öder gibi hayalini kurduğunuz eve sahip olmak oldukça ekonomik olacak. Konut finansmanı başvurusu yapan kişilerin sahip oldukları gelir durumuna ve satın alınması planlanan evin ekspertiz değerine göre her bütçeye uygun konut finansmanı ödeme planı hazırlayan banka, düşük maliyetler eşliğinde hayallerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Banka, satın alınacak ev için hazırlanan konut ekspertizi raporunda yer alan değerin yüzde 80’ine kadar konut finansmanı kullanılmasına olanak sağlıyor. Kredi vade süresi boyunca banka üzerinden konuta ipotek tesisi gerçekleştireceği belirten banka, bu sayede konut finansmanı için gerekli olan teminatı sağlayarak kefilsiz konut kredisi çekilmesine olanak sağlamış oluyor.

Ziraat Katılım Bankası Konut Finansmanı Başvurusu

Ziraat Katılım Bankası’ndan konut finansmanı temin etmek için yapacağınız başvuru aşamasında yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınızın bulunması gerekiyor. Nüfus cüzdanı yerine sürücü belgesi ve pasaportu da kabul eden banka, çalışma durumuna göre düzenlenen gelir belgesinin, finansman çekilecek olan konutun tapu fotokopisi belgesinin, en geç 2 ay öncesinde düzenlenmiş, kredi çekecek kişi adına hazırlanmış elektrik, su, doğalgaz ya da sabit telefon faturasının kredi başvurusu aşamasında yanınızda bulunmasını talep ediyor.

Ziraat Katılım Bankası 75.000 TL Konut Finansmanı Ödeme Planı

Ziraat Katılım Bankası’ndan çekilecek olan 75 bin Türk Lirası tutarındaki konut finansmanı ürünü için 120 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talep edilmesi halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit konut finansmanı kâr payı oranları yüzde 1,17 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da bin 116,30 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.