Vakıfbank’tan Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi! 7.500 TL Hemen Onaylı Kredi!

0

Vakıfbank, 64. kuruluş yıl dönümünü müşterileriyle beraber kutlamak için düşük maliyetler eşliğinde ihtiyaç duyulan nakit desteğini sunuyor. Banka, özel sektör çalışanları, kamu personelleri ve emekliler için Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi ürününü sunuyor.

Vakıfbank 2 bin Türk Lirası’ndan 90 bin Türk Lirası’na kadar tüm nakit ihtiyaçları için oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. 64. kuruluş yıl dönümü etkinliği kapsamında hayata geçirilen Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Kampanyası ile birlikte 48 aya kadar vadelendirme imkânı tanıyan banka, ödemelerin her bütçeye özel olarak planlanmasına da olanak sağlıyor.

Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Başvurusu

Vakıfbank’ın güncel ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak için cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun SMS bölümüne girip, büyük harflerle KREDI yazıp, boşluk bırakıp, T.C. kimlik numaranızı yazıp, boşluk bırakıp, aylık gelir miktarınızı yazarak, haftanın her günü, her saati ihtiyaç kredisi ihtiyacınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Onaylanan ihtiyaç kredisi ürünü, Vakıfbank müşterileri için anında hesaba tanımlanırken, ilk defa Vakıfbank ile çalışanların gerekli dokümanları imzalamak ve banka hesabı tanımlaması yapmak için en yakın Vakıfbank şubelerine gitmeleri gerekiyor.

Vakıfbank 7.500 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Vakıfbank tarafından sunulan Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi kampanyası kapsamında 48 ay vade seçeneğiyle 7 bin 500 Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi çekmeniz ve bu ihtiyaç kredisi ürünü için de aylık eşit taksit ödemeleri kapsamında bir ödeme planı oluşturulmasını talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,40 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da 228,87 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Bu ödeme planı kapsamında kredi tahsis ücreti 37,50 Türk Lirası olurken, kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 22,4936’ya, toplam yapılacak geri ödeme miktarı da 10 bin 985,55 Türk Lirası’na denk geliyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın