Ana SayfaKredilerZiraat Bankası’ndan Şubesiz, Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Ziraat Bankası’ndan Şubesiz, Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Z

-

Uzun yıllardır ülkemizde bankacılık sektöründe hem bireysel hem de KOBİ’lere yönelik kredi kampanyaları düzenleyen Ziraat Bankası, uygun faiz oranları ile finansman desteği vermeye devam ediyor.

Şubeler dışında internetten, telefondan ve ATM’den anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı sağlayan Ziraat Bankası, yüzde 1,32’den başlayan faiz oranları uyguluyor. Faiz oranları kampanyaya ve kimlerin yararlanacağına göre değişiklik gösteriyor. Emekli maaşı ile aylık maaşlarını Ziraat’ten alan kişiler için yüzde 1,32 oranında, bankadan maaşlarını almayan ve ilk defa kredi kullanacaklar için ise yüzde 1,43 oranında faiz uygulanmaktadır.

Anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler bankanın web sitesini, mobil bankacılık uygulamasını, çağrı merkezini, internet şubesini ve ATM’lerini kullanabilmektedir. Ancak söz konusu başvuru yöntemi ön başvuru niteliği taşımaktadır. Kredisi onaylanan kişilerin kampanya dahilinde istenen belgeleri alarak banka şubelerine krediye konu evrakları imzalamak için gitmeleri gerekmektedir. Maaşlarını bankadan alanların sadece nüfus cüzdanlarını getirmeleri yeterli olurken, diğer kişilerin nüfus cüzdanı, gelir belgesi, ikametgah belgesi ve kişiye özel istenen ek belgeleri getirmeleri gerekmektedir.

Ziraat Bankası’ndan 10.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planları

Ziraat’ten maaş alan kişilerin 48 ay vadeli geri ödeme planı ile 10 bin Türk Lirası kredi almaları halinde aylık yüzde 1,32 faiz oranı ile ödemeleri gereken kredi taksidi 299,04 Türk Lirası, toplam ödemeleri gereken tutar ise 14.354,08 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Ancak maaşlarını bankadan almayanların ödemeleri gereken aylık kredi taksidi yüzde 1,43 faizle 307,47 Türk Lirası, toplam ödemeleri ise 14.758,40 Türk Lirası olmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol