Ana SayfaBanka İş İlanlarıAlbaraka Türk Genel Başvuruları Kabul Ediyor!

Albaraka Türk Genel Başvuruları Kabul Ediyor!
A

-

Albaraka Tük Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde genel iş başvurularının kabul edildiği duyuruldu.

Albaraka Türk Genel Personel Alımı Başvuru Detayları

Albaraka Türk Katılım Bankası banka iş ilanları ile duyurduğu geneli personel alımları ile ilgili diğer tüm detayları da paylaştı. Paylaşılan bilgilere göre banka iş başvurusu yapmak isteyen adayların Albaraka Türk Katılım Bankası bünyesinde çalışmayı istemeleri halinde Banka’nın veri tabanında bulunması için öz geçmişleri ile başvuru yapabiliyorlar. İlerleyen dönemlerde Albaraka Türk Katılım Bankası’nda açık pozisyonların oluşması halinde nitelik ve özelliklerine göre özgeçmişler inceleniyor ve uygun olan kişilere iş görüşmesi daveti yapmak üzere geri dönüş sağlanıyor. Albaraka Türk’te kariyer hedeflerini gerçekleştirmek isteyen ve başvuru yapan adayların hangi pozisyonda çalışmak istediklerini başvurularına ekleyecekleri bir ön yazı ile belirtmeleri gerekiyor. Albaraka Türk genel iş başvuruları İstanbul(Asya) ve İstanbul(Avr.) için kabul ediliyor. Banka adaylarda aradığı özellikleri de belirtiyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası Genel İş Başvurusu Şartları

Albaraka Türk iş ilanları olarak yapılan bu duyuruya başvuracak kişilerin en az üniversite mezunu olması, iletişim yeteneğinin gelişmiş olması, analitik düşünebiliyor olması, bankacılık alanında ilk kez çalışacak olanların 28 yaşından büyük olmaması, başvuru sahibi erkek adayların askerlik görevini yapmış ve bir ilişiğinin kalmamış olması gerekiyor. Albaraka Türk Türkiye geneli iş başvuruları 2 Temmuz 2020 tarihine kadar devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-tum-turkiye-1957725

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

2 YORUMLAR

  1. Selçuk üniversitesi iktisat bölümünden 2015 yılı haziran ayı itibariyle bölüm birincisi olarak mezun oldum. Bankanız açık pozisyonlarında başvurumun değerlendirilmesi halinde elimden gelenin fazlasını yaparak çalışma sürecine katkı sağlayacağımı düşünüyorum.

  2. matematik mezunuyum.bankacılık ta büyük miktarda hesap-kitap işine dayandığından ve aradığınız özelliklerin bende mevcut olduğunu düşündüğüm için iş başvurusu yapıyorum.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol