Ana SayfaBanka İş İlanlarıAlbaraka Türk Genel Başvuruları Kabul Ediyor!

Albaraka Türk Genel Başvuruları Kabul Ediyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Albaraka Tük Katılım Bankası yayımlamış olduğu banka iş ilanları doğrultusunda genel başvuruları kabul ettiğini duyurdu. İlana göre adaylar ön başvurularını CV’lerini ileterek gerçekleştirecek.

Albaraka Türk Genel Personel Alımı Başvuru Detayları

Albaraka Türk Genel Personel Alımı Başvuru Detayları
Albaraka Türk Genel Personel Alımı Başvuru Detayları

Albaraka Türk Katılım Bankası, yayımlamış olduğu bir ilanla banka bünyesinde istihdam etmek üzere genel başvuruları kabul ettiğini duyurdu. Banka personel alımlarının gerçekleştirileceği duyurulan ilana göre başvuruda bulunacak olan adayların Albaraka Türk bünyesinde görev almak istemeleri halinde bankanın veri tabanında yer alması için öz geçmişleri ile başvuru yapması gerekecek.

İlerleyen dönemlerde Albaraka Türk Katılım Bankası’nda açık pozisyonların oluşması halinde nitelik ve özelliklerine göre özgeçmişler incelenecek ve uygun olan adaylara iş görüşmesi davette bulunmak üzere geri dönüş sağlanacak. Albaraka Türk’te banka kariyer hedeflerini gerçekleştirmek isteyen ve başvuru yapan adayların hangi pozisyonda çalışmak istediklerini başvurularına ekleyecekleri bir ön yazı ile belirtmeleri gerekecek. Albaraka Türk genel iş başvuruları İstanbul(Asya) ve İstanbul(Avr.) için kabul edilecek.

Banka, yayımlamış olduğu ilanla adaylarda aradığı nitelikleri de belirtti.

Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Başvurusu Şartları

Albaraka Türk iş ilanları olarak yapılan bu duyuruya başvuracak kişilerde aranan şartlar şunlar olacak:

  • En az üniversite mezunu olması,
  • İletişim kabiliyetinin gelişmiş olması,
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmaması,
  • Analitik düşünebilme yeteneğine sahip olması,
  • 28 yaşını aşmamış olması (Bankacılık tecrübesi olan adaylar için geçerli değildir.).

Bankanın aradığı bu şartları taşıyan adaylar başvurularını 25 Mayıs 2023 Perşembe gününe kadar gerçekleştirebilecek. İlanın detayları ve başvuru için sayfanın sonunda yer alan linkten faydalanabilirsiniz.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-tum-turkiye-1957725
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

2 YORUMLAR

  1. Selçuk üniversitesi iktisat bölümünden 2015 yılı haziran ayı itibariyle bölüm birincisi olarak mezun oldum. Bankanız açık pozisyonlarında başvurumun değerlendirilmesi halinde elimden gelenin fazlasını yaparak çalışma sürecine katkı sağlayacağımı düşünüyorum.

  2. matematik mezunuyum.bankacılık ta büyük miktarda hesap-kitap işine dayandığından ve aradığınız özelliklerin bende mevcut olduğunu düşündüğüm için iş başvurusu yapıyorum.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.