Ana SayfaSigorta İş İlanlariAllianz Sigorta A.Ş Genel Personel Alımı

Allianz Sigorta A.Ş Genel Personel Alımı

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Sigortacılık sektörünün devleri arasında yer alan ve bugün ülkemizin bir çok bölgesinden kayda değer sayıda müşteri kitlesine ulaşan Allianz Sigorta A.Ş personel alımlarına devam etmektedir.

Özellikle Bankacılık ve Sigortacılık bölümü mezunu adayların ilgi gösterdiği iş ilanları arasında yer alan sigortacılık sektörü, günümüzde kurumsal yapıda faaliyet gösteren şirketlerle birlikte bankacılık sektöründen sonra genç yeteneklerin tercih ettiği önemli bir sektör halini almıştır.

Allianz Sigorta A.Ş yurt çapında yer alan özel ofislerinde görev alacak yeni danışmanlar aramaktadır. İstihdam edilecek yeni çalışma arkadaşları sigortacılık alanında ihtiyaç duydukları eğitimleri alarak bu sektörde büyük bir kurum olan Allianz Yaşam ve Emeklilik şirketinin bir parçası olma şansını yakalayacaklardır.

2015 personel alımları için son döneme girdiğimiz aylarda hem banka iş ilanları hem de sigortacılık iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Allianz Sigorta iş ilanları içerisinde yer alan pozisyonlar için öncelikle; İstanbul, Sakarya, Balıkesir, Konya, Antalya, Mersin, Osmaniye, Mardin, Çorum bölgelerinde yeni personel alımları yapılacağı belirtilmektedir.

Bu bölgelerde yapılacak olan mülakatlar ve neticesinde işe alım görüşmeleri için hem Lisans hem de Önlisans mezunları değerlendirilecektir.

Allianz Sigorta A.Ş yeni personel alımlarına başvurmak ve diğer iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/allianz-sigorta-a-s-is-ilanlari-c2189-p13057/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.