Ana SayfaSigorta İş İlanlariAllianz Sigorta A.Ş Genel Personel Alımı

Allianz Sigorta A.Ş Genel Personel Alımı

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Sigortacılık sektörünün devleri arasında yer alan ve bugün ülkemizin bir çok bölgesinden kayda değer sayıda müşteri kitlesine ulaşan Allianz Sigorta A.Ş personel alımlarına devam etmektedir.

  Özellikle Bankacılık ve Sigortacılık bölümü mezunu adayların ilgi gösterdiği iş ilanları arasında yer alan sigortacılık sektörü, günümüzde kurumsal yapıda faaliyet gösteren şirketlerle birlikte bankacılık sektöründen sonra genç yeteneklerin tercih ettiği önemli bir sektör halini almıştır.

  Allianz Sigorta A.Ş yurt çapında yer alan özel ofislerinde görev alacak yeni danışmanlar aramaktadır. İstihdam edilecek yeni çalışma arkadaşları sigortacılık alanında ihtiyaç duydukları eğitimleri alarak bu sektörde büyük bir kurum olan Allianz Yaşam ve Emeklilik şirketinin bir parçası olma şansını yakalayacaklardır.

  2015 personel alımları için son döneme girdiğimiz aylarda hem banka iş ilanları hem de sigortacılık iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Allianz Sigorta iş ilanları içerisinde yer alan pozisyonlar için öncelikle; İstanbul, Sakarya, Balıkesir, Konya, Antalya, Mersin, Osmaniye, Mardin, Çorum bölgelerinde yeni personel alımları yapılacağı belirtilmektedir.

  Bu bölgelerde yapılacak olan mülakatlar ve neticesinde işe alım görüşmeleri için hem Lisans hem de Önlisans mezunları değerlendirilecektir.

  Allianz Sigorta A.Ş yeni personel alımlarına başvurmak ve diğer iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

  http://www.kariyer.net/allianz-sigorta-a-s-is-ilanlari-c2189-p13057/

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...