Ana SayfaSigorta İş İlanlariVakıfbank Vakıf Emeklilik Genel Personel Alımı

Vakıfbank Vakıf Emeklilik Genel Personel Alımı

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

   Vakıf Emeklilik ; Bireysel emeklilik sistemi ile ek gelir imkanı sağlayarak yaşam standartlarında yükseltilmesini  amaçlamıştır.Vakıf Emeklilik  aktif çalışma döneminde elde edeceğiniz gelirin değerlendirilmesi ile emeklilik döneminde toplu ikramiye ve gelir elde edilmesini sağlamıştır.Müşteriye sunulan bu hizmet emeklilik döneminde maaş alınmasını sağlayarak büyük geçim kaynağı haline getirilmiş olarak uygulanan  bir sistemdir.

   Son dönemlerin hızla büyüyen sektörlerden biri olan Bireysel Emeklilik adına faaliyet gösteren Vakıf Emeklilik ; genç , dinamik ve paylaşımcı bir ortamda öz veriyle çalışan Ekibi ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

   Emeklilik adına yapılan faaliyetler ve müşterinin yapmış olduğu tasarruflar doğrultusunda yatırım sağlamak isteyen müşteriler için emeklilik yatırım fonlarına , tasarruf sağlamak isteyen müşteriler için tasarruf fonlarına yönlendirme yapılır. Vakıf Emeklilik; müşterilerinin memnuniyeti konusunda oldukça hassas davranmaktadır.

   Vakıf Emekilik sistemi ile elde edeceğiniz birikim ; sistemde düzenli olarak yapacağınız yatırımlar ve sistemde düzenli olarak biriktirilmiş tasarruflar ile belirlenerek , müşterinin takibi kolaylaştırılmıştır.

   Vakıf Emeklilik ; müşterilerinin ve çalışanlarının gelecek kaygılarını gidermek adına kurulmuş ve sağlam bir yapıya  sahip bulunmaktadır.

   Vakıf Emeklilik personel alımı yapacağını açıkladı.Başvuru yapmak  isteyen adayların sigortacılık iş ilanları aracılığı ile internet üzerinden başvuruda bulunabilmektedir. Başvuruda bulanan adayların başvuru koşullarının uyum sağlaması istenmiştir. Başvuru yapacak olan adaylar genel başvuru da bulunacaklarından dolayı başvuruda bulundukları departmanı ön yazı ile belirtmeleri istenmektedir. Başvuru yapan adaylar değerlendirmeye alınarak değerlendirme sonucu adaylara bildirilecektir.

Vakıfbank Vakıf Emeklilik Grubu iş ilanları, ve diğer iş başvuruları için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/vakif-emeklilik-a-s/genel-basvuru-is-ilani-i1054848/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...