Ana SayfaSigorta İş İlanlariZiraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Ziraat Hayat ve Emeklilik; kurumsal değerlere önem veren, stratejik hedeflere sahip sigortacılık anlayışını benimsemiş bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir. En büyük hissedarı olan T.C. Ziraat Bankası’nın da desteğiyle Hayat Sigorta Branşı’nda kurulduğu günden bu yana sunduğu hizmetlerle sektörün öncü isimlerinden biri haline gelmiştir. Üstelik bankacılık sektöründe kariyer hedefleyenler için de banka iş ilanları oluşturarak büyümesini sürdürmektedir.

Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş. Nedir?

2010 yılından bu yana müşteriler için hizmet sunan Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş., sigorta hizmetleriyle bireysel ve kurumsal müşterilerine hayat dışı sigorta branşlarında sigorta ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Müşteri odaklı hizmet vermeyi ilke edinen Ziraat Bankası, çalışmalarında ilkelerine bağlı kalma konusunda oldukça tutarlı bir tavır sergilemektedir. Üstelik kurumsal yapısına uygun olarak faaliyet gösterdiği alan da kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiştir. Faaliyet gösterdiği sektörde ilk başladığı yıllardan itibaren sürdürebilir karlılığı ile güçlü bir performans sergilemeyi başarmıştır. Sigorta şirketleri arasında ilk sıralarda yerini alan Ziraat Hayat ve Emeklilik; hizmet verdiği süre aralığında sektör liderliğine ulaşmıştır.

Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.; personelin kuruma bağlılığını arttırmak ve şirkete uzun süreli hizmet vermeleri açısından çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Ziraat Emeklilik A.Ş., banka personel alımları gerçekleştireceğini basın ve kariyer siteleri aracılığı ile açıklamaktadır. Bu türden banka iş ilanlarına başvuruda bulunacak olan adayların; gerçekleştirilen hizmetin sonuç odaklı düşünebilme yetisi, yenilikçi düşünme, dikkat odaklı çalışma gibi şartları taşıyor olması istenmektedir.

Ziraat Emeklilik Kariyer ve İş Başvuruları İlgili Kaynaklardan Yapılıyor!

Ziraat Emeklilik personel alımı için başvuruları kendi bünyesinde web sitesi insan kaynakları sayfası üzerinden ya da kariyer.net gibi siteler üzerinden kabul ederek, kariyerinizi şekillendirmenize yardımcı olmaktadır.

Ziraat Emeklilik A.Ş.; çalışanlarına sağladığı imkanlar doğrultusunda hareket eden bir kurum olarak sürdürebilir büyümeyi hedeflemektedir. Verilen hizmet kalitesini artırmayı ve hedeflerini büyütme yolunda çalışanın desteğini önemli görmekle beraber müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Ziraat Hayat ve Emeklilik çalışma ekibi arasında yer almak istiyorsanız, Ziraat Bankası bünyesindeki ilgili departmanı belirterek Ziraat Hayat ve Emeklilik iş başvuruları veya Ziraat personel alımı aracılığı ile internet üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

https://www.ziraatkatilim.com.tr/bizi-taniyin/insan-kaynaklari

https://www.kariyer.net/firma-profil/ziraat-hayat-ve-emeklilik-a-s-34647-27085

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.