QNB Finansbank, Asgari Ücretli, Öğrenci Stajyer Alımları Yapıyor!

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank, Türkiye geneli tüm şubelerinde görevlendirmek üzere stajyer alımları yapacak.

Türkiye Geneli stajyer alımları yapacak olan QNB Finansbank, öğrencileri Finans 101 Staj Programına davet edip, bankacılık sektöründe tecrübe edinmelerine imkan sağlıyor.

QNB Finansbank Stajyer Alım Detayları

Yayımlanan ilan kapsamında staj başvurusu yapacak öğrencilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalarını, üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2. Ve 3. Sınıf öğrencilerinin staj başvuruları ön değerlendirmeye alınacak.

Yüksek Lisans 1. Sınıf öğrencilerin staj başvurularını da değerlendirmeye alacak olan banka, staj süresi boyunca tüm öğrencilere SGK, asgari ücret ve yemek ödemeleri gerçekleştirecek.

Staj süresi 8 hafta olacak. Kriterlere uygun olan adaylar 8 ile 11 Mayıs tarihleri arasında online sınava davet edilecekler. Online sınav genel yetenek konulu olup, sınavlarda başarı gösteren öğrenciler ise 22 ile 28 Mayıs tarihleri arasında mülakata davet edilecekler. Staj programı Haziran ile Eylül dönemleri arasında olup, şubelerin belirlenmesinde staj imkanı sağlanacak şubeler ile adayların staj yapmak istedikleri il ve ilçeler göz önünde bulundurulacak.

İlginizi Çekebilir:  TEB İş İlanları: 2022 Haziran

QNB Finansbank Staj Programında Neler Olacak?

QNB Finansbank şubelerinde 8 haftalık süreçte staj görecek olan öğrencilere, müşteri ziyaretleriyle satış ve operasyon birimlerini gözlemleyerek profesyonel iş hayatını ve bankacılığı deneyimleme imkanı sağlanacak. Tüm öğrencilere kişisel gelişim eğitimleri ilce mesleki eğitimlerinin gelişimleri için katkı sağlanacak. Öğrenciler aynı zamanda danışmanlarında özel destek alıp, geri bildirim görüşmeleri yapabilecekler.

QNB Finansbank Stajyer Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Öğrencilerin banka staj başvurularını 29 Nisan tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

QNB Finansbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/qnb-finansbank/finans-101-sube-staj-programi-is-ilani/804222

Bu içerikte yer alan staj bilgileri; önceki dönemlerde staj yapan öğrenciler tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmıştır. 2019 yılı döneminde staj yapacak kişilerin, ilgili bankanın resmiinternet sitesi üzerinden inceleme yapmasını tavsiye ederiz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.