Türkiye İş Bankası, Çok Sayıda Personel Alımları Yapıyor!

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası, kadrolarında görevlendirmek için çok sayıda personel alımları yapıyor. İnternet sitemizde yer alan Türkiye İş Bankası ve diğer Banka Personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları, banka memur alımları, banka iş başvurusu detaylarına ulaşabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası, kadrolarında görevlendirmek için çok sayıda personel alımları yapacak. Bu alımlardan biri de Takip memuru alımlarıdır.

Türkiye İş Bankası Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında başvuru yapacak adayların en az meslek yüksekokulu mezunu olmaları istenmektedir. Diğer banka iş ilanları için aranan şartlar farklı olmakla birlikte, takip memurluğu için banka iş başvurusu yapacak adayların 30 yaşını doldurmamış olmaları istenmektedir.

Sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan adayların yapacaklar başvurular değerlendirmeye alınacaktır. Yabancı uyruklu kişilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Fibabanka Çağrı Merkezi Görüntülü Bankacılık Temsilcisi Alımlarına Başladı!

Banka, adayların önceki dönemlerinde Türkiye İş Bankası sınavlarından Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Takip Memurluğu sınavlarına katılmamış olmalarını istemektedir. Adayların çalışmaya engel sağlık sorunlarının bulunmaması, seyahat engellerinin olmaması, herhangi bir kurumda ya da kuruluşta zorunlu hizmet yükümlüklerinin bulunmamasını istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerinin bulunmaması istenip, şartlara uygun olan adaylar sınavlara davet edileceklerdir.

Banka Sınavları Ne Zaman Olacak? Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Banka sınavları 29 Mayıs olacak. Adayların başvurularını 21 Mayısa kadar yapmaları gerekmektedir. Banka personel alımları için başvurular internet üzerinden yapılmaktadır.

https://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Documents/takipmemurualimbrosur29.05.2018.pdf
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...