Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye İş Bankası, Çok Sayıda Personel Alımları Yapıyor!

Türkiye İş Bankası, Çok Sayıda Personel Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası, kadrolarında görevlendirmek için çok sayıda personel alımları yapıyor. İnternet sitemizde yer alan Türkiye İş Bankası ve diğer Banka Personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları, banka memur alımları, banka iş başvurusu detaylarına ulaşabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası, kadrolarında görevlendirmek için çok sayıda personel alımları yapacak. Bu alımlardan biri de Takip memuru alımlarıdır.

Türkiye İş Bankası Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında başvuru yapacak adayların en az meslek yüksekokulu mezunu olmaları istenmektedir. Diğer banka iş ilanları için aranan şartlar farklı olmakla birlikte, takip memurluğu için banka iş başvurusu yapacak adayların 30 yaşını doldurmamış olmaları istenmektedir.

Sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan adayların yapacaklar başvurular değerlendirmeye alınacaktır. Yabancı uyruklu kişilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Banka, adayların önceki dönemlerinde Türkiye İş Bankası sınavlarından Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Takip Memurluğu sınavlarına katılmamış olmalarını istemektedir. Adayların çalışmaya engel sağlık sorunlarının bulunmaması, seyahat engellerinin olmaması, herhangi bir kurumda ya da kuruluşta zorunlu hizmet yükümlüklerinin bulunmamasını istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerinin bulunmaması istenip, şartlara uygun olan adaylar sınavlara davet edileceklerdir.

Banka Sınavları Ne Zaman Olacak? Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Banka sınavları 29 Mayıs olacak. Adayların başvurularını 21 Mayısa kadar yapmaları gerekmektedir. Banka personel alımları için başvurular internet üzerinden yapılmaktadır.

https://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Documents/takipmemurualimbrosur29.05.2018.pdf
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.