Ana SayfaKrediler2018 TEB Kredileri

2018 TEB Kredileri

-

Kişiye özel çözümler sunan TEB kredileri tüm nakit ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar. İstenen evraklarla TEB şubeleri üzerinden yapılan başvurular 24 saat için kullandırılır. Piyasadaki değişen faiz oranlarından etkilenmeyen krediler, 36 aya varan uzun vadelerle ödenebilir. Krediler hakkında her türlü bilgiye 444 0 666 no’lu hat üzerinden ulaşılabilir.

TEB Kredileri – İhtiyaç Kredisi

TEB ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri CEPTETEB uygulaması üzerinden de tamamlanabilir. Sunulan ihtiyaç kredi seçenekleri arasında; mağaza içi kredi, bireysel finansman desteği, arsa kredisi, pratik ihtiyaç, Media Markt ve PTT’den TEB Jet kredi sayılabilir. Piyasa şartlarına özel en uygun TEB ihtiyaç kredisi faiz oranları ile ilgili en güncel bilgilere şubeler, internet veya telefon bankacılığı üzerinden ulaşılabilir. Başvuru için gerekli evraklar; kimlik belgesi, maaş bordrosu veya gelir belgesi ve serbest çalışanlar için vergi levhasıdır. Kefil istenmesi halinde aynı belgeleri kefilin de hazırlaması gerekir.

TEB Taşıt Kredisi

Ayakları yerden kesen TEB taşıt kredisi başvuru işlemleri şubeler üzerinden tamamlanır. Gerekli belgelerin tamamlanması halinde 24 saat içinde kullandırılan krediyle beğenilen araç satın alınabilir. Kredi vadesi boyunca sabit kalan TEB taşıt kredisi faiz oranları ile 48 aya uzayan vadelerden yararlanabilirsiniz. Aracı ve araç içindekileri güvence altına alan “Benim Arabam Sigortası” hizmeti taşıt kredisi alanlara özel olarak verilir.

TEB Konut Kredisi

Her evin kapısını açan TEB konut kredisi başvuru işlemleriyle çeşit çeşit evin yanı sıra çeşit çeşit kolaylık müşterileri bekliyor. Uzun vade ve düşük taksit seçeneğiyle isteyen herkes TEB konut kredisi desteğiyle kira öder gibi ev sahibi olabilir. Kredi tutarı ve vadeye göre değişen TEB konut kredisi faiz oranları piyasa şartlarıyla uyumludur. Her şey dâhil, al kirala, %100 konut, kademeli artan/azalan, indirimli, ara ödemeli, molalı ve esnek kademeli konut kredileri tüketici tercihlerine göre belirlenmiştir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,368BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler