25.000 TL İnternetten Bayram Kredisi Garanti’den!

0

2018 Bayram Kredileri arasındaki kampanyalardan biri de Garanti Bankası’nın düzenlendiği anında onaylı kredi desteğidir. Düşük faiz oranlarıyla banka şubelerine gitmeden, internetten başvuru yapmalarına imkan verilip, 48 aya kadar uzanan ödeme planları sunulmaktadır.

Garanti Bankası 2018 Bayram Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası’nın düzenlendiği kredi kampanyası dahilinde faiz oranları yüzde 1,49’dan başlamaktadır. 48 ay vade imkanını tanınıp, ödeme planları kişiye özel düzenlenmektedir. Kredi başvurusunu ise banka şubelerine gitmeden yapmak mümkündür. Garanti internet ya da cep kanalıyla kredi başvuru formunu doldurmak da yeterli olmaktadır. Benzer şekilde öncesinde yapmış olduğunu kredi başvurunuz varsa onu da tamamlayabilir, yine şubeye gitmeden para transferiniz hesabınıza tanımlanabilir. İnternetten başvuru yapmanız halinde kredi üst limiti 25.000 liradır. Banka şubelerinde yapılan bayram kredisi başvurusu için kredi üst limiti yoktur. Kişi özelinde yüksek tutarlı finansman verilir.

Garanti Bankası bayram kredisinden yararlanmanız halinde sigorta yaptırmanız istenir. Sigorta bedeli alınan kredi tutarı ve düzenlenen ödeme planına göre değişir. Ek olarak tahsis ücreti ödemesi yapmanız gerekir. Bu dosya masrafı ücretidir. Kredi tutarının yüzde 0,5’i kadardır. Tek seferlik alınır.

25.000 TL İnternetten Bayram Kredisi Garanti’den!

İnternetten kredi başvuru formunu doldurarak bayram kredisi başvurusu yaparsanız yüzde 1,49, yüzde 1,62 ya da yüzde 1,72 faiz oranlarından biri ile ödeme planı oluşturulur. Faiz oranları ise sizin kredi notuna göre değişir. Yüzde 1,49 faizle 25 bin lira alırsanız aylık taksidiniz 825,70 TL olur. Yüzde 1,72 ile aynı kredinin taksidi ise bin 143,75 TL olur.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın