25.000 TL İnternetten Bayram Kredisi Garanti’den!

Google Haberlere Abone Ol:

2018 Bayram Kredileri arasındaki kampanyalardan biri de Garanti Bankası’nın düzenlendiği anında onaylı kredi desteğidir. Düşük faiz oranlarıyla banka şubelerine gitmeden, internetten başvuru yapmalarına imkan verilip, 48 aya kadar uzanan ödeme planları sunulmaktadır.

Garanti Bankası 2018 Bayram Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası’nın düzenlendiği kredi kampanyası dahilinde faiz oranları yüzde 1,49’dan başlamaktadır. 48 ay vade imkanını tanınıp, ödeme planları kişiye özel düzenlenmektedir. Kredi başvurusunu ise banka şubelerine gitmeden yapmak mümkündür. Garanti internet ya da cep kanalıyla kredi başvuru formunu doldurmak da yeterli olmaktadır. Benzer şekilde öncesinde yapmış olduğunu kredi başvurunuz varsa onu da tamamlayabilir, yine şubeye gitmeden para transferiniz hesabınıza tanımlanabilir. İnternetten başvuru yapmanız halinde kredi üst limiti 25.000 liradır. Banka şubelerinde yapılan bayram kredisi başvurusu için kredi üst limiti yoktur. Kişi özelinde yüksek tutarlı finansman verilir.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise-Lisans)

Garanti Bankası bayram kredisinden yararlanmanız halinde sigorta yaptırmanız istenir. Sigorta bedeli alınan kredi tutarı ve düzenlenen ödeme planına göre değişir. Ek olarak tahsis ücreti ödemesi yapmanız gerekir. Bu dosya masrafı ücretidir. Kredi tutarının yüzde 0,5’i kadardır. Tek seferlik alınır.

25.000 TL İnternetten Bayram Kredisi Garanti’den!

İnternetten kredi başvuru formunu doldurarak bayram kredisi başvurusu yaparsanız yüzde 1,49, yüzde 1,62 ya da yüzde 1,72 faiz oranlarından biri ile ödeme planı oluşturulur. Faiz oranları ise sizin kredi notuna göre değişir. Yüzde 1,49 faizle 25 bin lira alırsanız aylık taksidiniz 825,70 TL olur. Yüzde 1,72 ile aynı kredinin taksidi ise bin 143,75 TL olur.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...