Çiftçiler Günü Özel Kredi Finansbankdan

0

Ülkemiz ekonomisi açısından önemli bir yere sahip olan tarım sektörü üç milyon civarında tarım işletmesi ile ülkemiz Dünya’nın en büyük 8. tarım ülkesidir. Ayrıca tarım sektörü yurt nüfusumuzun dörtte birine istihdam olanağı sağlamaktadır. 

Tarım ile ilgililenen kitlenin yoğun olduğu ülkemizde geçimini toprakla sürdüren çiftçiler yılın her mevsiminde üretim yapmaya çalışmakta ve bugün sofralarımıza ulaşan besinleri emek vererek oluşturmaktadır. 

14 Mayıs olarak kabul edilen çiftçiler gününe özel olarak Finansbank da emektar çiftçilere özel kredi olanağı sağlamaktadır. 

Çiftçilerin kredilendirilmesi amacı ile oluşturulan Çiftçiler günü tarımsal işletme kredisi için detaylar şu şekilde belirtilmektedir;

Çiftçilerin kullanacağı kredi en az bir yıl en fazla 24 ay vadeli olarak kullanılabilecektir, ayrıca toplam kredi tutarı en fazla 20.000 TL olabilecetir.

Finansçıdan Çiftçiler Günü’ne Özel Tarımsal İşletme Kredisi! başlığı ile tanıtılan krediye ilişkin bankanın belirttiği diğer detay ve kullanım koşulları;

Bu ürün çiftçilerin kredilendirilmesi amaçlı taksitli bir kredidir.

Kredi min.1,max 2 yıl vadeli olarak yıllık geri ödemeler halinde kulandırılacak olup max kredi tutarı 20.000 TL olacaktır. Sigorta primi yaşa göre değişiklik gösterebilecektir. Kredi başvuruları bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Belirtilen faiz oranları, ücretler ve komisyonlar talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Bankamız faiz oranlarını, kampanya tarihlerini ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanya bankamız diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın