Çeyrek Altın Fiyatı Bugün (30 Mayıs) Açılışta Ne Kadar? Serbest Piyasada Altın Fiyatları!

0

Serbest altın piyasası haftanın üçüncü işlem günü için açıldı. Açılışta gram altın 190 lira bandının altında gözlemlendi. Vatandaşlar “ Çeyrek altın fiyatı bugün ne kadar?” demekten, kendini yine alamadı. Çeyrek altın güne düşüşle başlaması ardından, 310 liranın altında bir fiyatla güne başladı.

Çeyrek Altın Fiyatı Güne Düşüşle Başladı

Altın fiyatları sert yükselişler sonrasında yön değiştirdi. Yarım altın, tam altın ve çeyrek altın fiyatı güne düşüşle başladı. Cumhuriyet altını ise yatay bir seyirle açılış yaptı. Altın ons değeri de azalan bir grafikle gün açılışı yaptı. Reşat altını günün en iyi çıkışını yapan sarrafiyelerden oldu. Güncel altın fiyatları ve değişimleri ise şöyle gözlemlendi.

Gram Altın Bugün Ne Kadar Oldu? Altının Gram Fiyatı Düştü mü?

Gram altın haftanın ilk iki gününü değer kaybıyla tamamladı. Altının gram fiyatındaki azalış bugünün açılışında da devam etti. Alış fiyatı 189,93 liraya gerileyen altının gram fiyatı satışta 189,98 liradan işlem almaya başladı.

Çeyrek Altın Fiyatı Güncel!

Çeyrek altın küçük birikimcinin takibinde! Fiyatlar bu günlerde azalan bir grafik çiziyor. Çeyrek altın almayı planlıyorsanız bugün 309 lira 97 kuruş olan satış fiyatını değerlendirebilirsiniz. Çeyrek altının bugünkü alış fiyatı ise 303,06 lira.

Yarım Altın Fiyatında Son Durum!

Yarım altın fiyatı bugün yüzde 1,34’lük azalış sonrasında 604,22 liraya geriledi. Satış fiyatı ise 30 Mayıs Çarşamba günü 619,95 lira üzerinden fiyatlandırıldı.

Tam Altın Ne Kadar Oldu?

Tam altın bugün alışta bin 212 liraya, satışta bin 236 liraya geriledi.

Reşat Altın Bugün Ne Kadar?

Reşat altın güne yüzde 2,57’lik yükselişle başladı. Alış fiyatı artış sonrasında bin 300 liraya çıktı. Reşat altınının satışları ise bin 312 liradan devam ediyor.

Cumhuriyet Altını Fiyatı Düştü mü?

Cumhuriyet altını bugün ne kadar oldu?” bu sorunun yanıtını merak edenler dikkat! Cumhuriyet altını fiyatı bugün düştü. Alış fiyatı bin 268 lira ile gün açılışı yaptı. Günün ilk cumhuriyet altını satışları ise bin 280 lira seviyesinde gerçekleşti.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın