Ana Sayfa Ekonomi Cumhurbaşkanı Erdoğan: UBER İşi Bitti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: UBER İşi Bitti!

-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Halk Otobüsleri Birliği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Erdoğan’dan Taksicilere Kaliteyi Artıma Çağrısı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yenikapı’da düzenlenen Türkiye Halk Otobüsleri Birliği’nin iftar programına katıldı. Erdoğan programda önemli açıklamalar yaptı. Şoförlerin camlarında bulunan “Başarı boş duranın eğil koşturanın hakkıdır” yazısına ithafen konuştu. Kendilerinin de üç katlı büyük İstanbul tüneli ile ilgili çalışmaları başlattıklarını söyleyerek taksicileri kaliteyi artırmaya davet etti ve UBER’i bitirdiklerini söyledi.

Türkiye’deki Tünel Sayısı 341’e Çıktı

Yenikapı’daki iftar programından sonra bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çeşitli açıklamalarda bulundu. Erdoğan,1994 yılından bugüne kadar ulaşım, şehiriçi taşımacılık ve çevre konularında çok büyük dönüşümleri başardıklarını, kendilerine oy veren ya da vermeyen herkese hizmet sağladıklarını, 70 şehrimizi birden bölünmüş yollar sayesinde birbirine bağladıklarını, daha önceki dönemde 83 olan tünel sayısının 341 adede çıkartıldığını söyledi.

16 Yıldır Gözümüz Şoförlerin Üzerinde

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye Halk Otobüsleri Birliği’nin iftar organizasyonunda yaptığı konuşmada araçların arkasında yazan yazıya atıfta bulunarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Avrasya, Marmaray ve Osmangazi projelerinin de başarıyla tamamlandığını, şoför esnafın üzerinden de 16 yıldır gözlerini ayırmadıklarını, Avrasya Tüneli’nin yanı sıra üç katta oluşacak olan İstanbul Tüneli’nin çalışmaların da başladıklarını da haber verdi. Bir sistemin standartlarının ve hizmet kalitesinin bir süre sonra artırılmaması halinde başka bir alternatifin gelip bu sistemi değiştireceğini de söyledi.

UBER’İ Bitirdik

Taksicilere seslenerek kendirlini geliştirmeye davet ettiğini vurgulayan Erdoğan, UBER hakkında da konuşarak o işin bittiğini, Vali ve İçişleri Bakanı’na yetki verdiğini, gerekeni yaparak denetimlerin artırılacağını, taksicilerin hakkını kimseye yedirmeyeceklerini, haklarını başka birilerine kaptırmayacaklarını, kaliteli olarak verilen hizmetin ve üretilen ürünün müşteri sıkıntısının olmayacağını da sözlerine ekledi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,262BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler