Ana SayfaKrediler2018 Denizbank Kredileri

2018 Denizbank Kredileri

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank, ülkemizde oldukça büyük bir öneme sahip bankalar arasında yer almaktadır. 1938 yılında, denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla kurulmuştur. Perakende ve kurumsal alanda, büyük bir hizmet sunmaktadır.  Denizbank kredileri, yüz binleri aşan müşteri sayısına, ihtiyaçlarını giderme konusunda büyük bir destek sağlamaktadır.

Denizbank Kredileri – İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyaçlarını karşılamak için sıklıkla kullanılan ihtiyaç kredilerinde, en düşük faiz oranlarından biri de Denizbank tarafından sunulmaktadır. Denizbank İhtiyaç Kredisi başvuru işlemleri internet üzerinden, mobil uygulama üzerinden ya da şubeler ziyaret edilerek gerçekleştirilebilir. İnternet üzerinden yapılacak başvurularda TC Kimlik Numarası ve cep telefonu numarasının gönderilmesi yeterlidir. Denizbank İhtiyaç Kredisi faiz oranları ise %1,04’ten başlamaktadır. Başvuru tamamlandıktan sonra, internet ya da mobil bankacılık üzerinden, krediler menüsü altında yer alan “İhtiyaç Kredisi Kullandırım” seçeneği ile tüm dokümanların onaylanması gerekmektedir.

Denizbank Taşıt Kredisi

Denizbank Taşıt Kredisi başvuru ile otomobil satın almada büyük avantajlardan faydalanmak mümkündür. Vade ve faiz oranları oldukça uygundur ve 3 ay taksit erteleme fırsatı da sunulmaktadır. Kredi başvurularına 1 iş günü içerisinde yanıt verilmektedir.  Denizbank Taşıt Kredisi faiz oranları ise %1,58’dir. Taşıt kredisi, hem 0 km hem de 2.el araçlarda kullanılabilir. Hayat Sigortası ya da Kasko Sigortası yaptırıldığı takdirde, faiz oranında 0.02 puan indirim yapılmaktadır. Taşıt kredisi başvuruları, gerekli belgeler ile birlikte en yakın banka şubesinde gerçekleştirilebilir.

Denizbank Konut Kredisi

Denizbank Mortgage Kredisi ile satın almak istenilen evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi kullanılabilmektedir. Denizbank Konut Kredisi başvuru işlemleri için banka şubelerinden hizmet alınabilir. 25 yıla kadar vade yapılmaktadır. Denizbank Konut Kredisi faiz oranları ise ödeme süresi boyunca sabittir. Geri ödemeler, eşit taksitler halinde gerçekleştirilebilmektedir.  Kredi ücretinin %0,5’i, bir defaya mahsus olmak üzere Kredi Tahsis Ücreti olarak alınmaktadır. Taşınmaz Rehin Ücreti ve Ekspertiz Ücreti, gayrimenkulün konumuna ve büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.