Ana SayfaKrediler2018 Denizbank Kredileri

2018 Denizbank Kredileri
2

-

Denizbank, ülkemizde oldukça büyük bir öneme sahip bankalar arasında yer almaktadır. 1938 yılında, denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla kurulmuştur. Perakende ve kurumsal alanda, büyük bir hizmet sunmaktadır.  Denizbank kredileri, yüz binleri aşan müşteri sayısına, ihtiyaçlarını giderme konusunda büyük bir destek sağlamaktadır.

Denizbank Kredileri – İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyaçlarını karşılamak için sıklıkla kullanılan ihtiyaç kredilerinde, en düşük faiz oranlarından biri de Denizbank tarafından sunulmaktadır. Denizbank İhtiyaç Kredisi başvuru işlemleri internet üzerinden, mobil uygulama üzerinden ya da şubeler ziyaret edilerek gerçekleştirilebilir. İnternet üzerinden yapılacak başvurularda TC Kimlik Numarası ve cep telefonu numarasının gönderilmesi yeterlidir. Denizbank İhtiyaç Kredisi faiz oranları ise %1,04’ten başlamaktadır. Başvuru tamamlandıktan sonra, internet ya da mobil bankacılık üzerinden, krediler menüsü altında yer alan “İhtiyaç Kredisi Kullandırım” seçeneği ile tüm dokümanların onaylanması gerekmektedir.

Denizbank Taşıt Kredisi

Denizbank Taşıt Kredisi başvuru ile otomobil satın almada büyük avantajlardan faydalanmak mümkündür. Vade ve faiz oranları oldukça uygundur ve 3 ay taksit erteleme fırsatı da sunulmaktadır. Kredi başvurularına 1 iş günü içerisinde yanıt verilmektedir.  Denizbank Taşıt Kredisi faiz oranları ise %1,58’dir. Taşıt kredisi, hem 0 km hem de 2.el araçlarda kullanılabilir. Hayat Sigortası ya da Kasko Sigortası yaptırıldığı takdirde, faiz oranında 0.02 puan indirim yapılmaktadır. Taşıt kredisi başvuruları, gerekli belgeler ile birlikte en yakın banka şubesinde gerçekleştirilebilir.

Denizbank Konut Kredisi

Denizbank Mortgage Kredisi ile satın almak istenilen evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi kullanılabilmektedir. Denizbank Konut Kredisi başvuru işlemleri için banka şubelerinden hizmet alınabilir. 25 yıla kadar vade yapılmaktadır. Denizbank Konut Kredisi faiz oranları ise ödeme süresi boyunca sabittir. Geri ödemeler, eşit taksitler halinde gerçekleştirilebilmektedir.  Kredi ücretinin %0,5’i, bir defaya mahsus olmak üzere Kredi Tahsis Ücreti olarak alınmaktadır. Taşınmaz Rehin Ücreti ve Ekspertiz Ücreti, gayrimenkulün konumuna ve büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol