Ana Sayfa Krediler 2018 Yapı Kredi Kredileri

2018 Yapı Kredi Kredileri

-

1944 yılında kurulan Yapı ve Kredi Bankası, ülkemizde ulusal çaplı olarak ilk kurulan bankalardan bir tanesidir. Türkiye’nin 4. Büyük özel bankası olarak yıllardır hizmet vermektedir.  Yapı Kredi kredileri, krediye ihtiyaç duyan ve bankanın müşterisi olan kişilerin faydalanabileceği çok sayıda kredi çeşidini barındırmaktadır.

Yapı Kredi Kredileri – İhtiyaç Kredisi

Acil ve kişisel ihtiyaçları tercih edilen bireysel ihtiyaç kredileri, düşük faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile rahatlıkla geri ödenebilmektedir. Yapı ve Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi başvuru işlemleri internet üzerinden, mobil uygulama üzerinden ya da şubelere gidilerek gerçekleştirilebilir. SMS ile de başvuru yapılabilmektedir. Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi faiz oranları ise %1,51’den başlamaktadır. Başvurulan kredi miktarına göre vade süreleri değişmektedir.  En düşük başvuru tutarı ise 1.000 TL olarak sınırlandırılmıştır.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi

Yapı ve Kredi Bankası Taşıt Kredisi başvuru işlemleri ile hayallerdeki araçlara sahip olmak mümkün. Bu kredi, 0 km ve 10 yaşa kadarki 2. el araçlarda kullanılabilmektedir. Kefilsiz ve ekspertiz sürecine gerek kalmadan hızlı bir şekilde krediden yararlanmak mümkündür. Çeşitli araç firmalarına özel ekstra taksit ve daha düşük faiz oranı fırsatından da yararlanılabilir. Taşıt kredisine başvurmak için, banka tarafından istenen belgeler ile birlikte şubelere gidilmesi gerekmektedir.  Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi faiz oranları ise %1,46 ile %1,49 olarak değişkenlik göstermektedir.

Yapı Kredi Konut Kredisi

Ev satın almak isteyenler, konut kredisi ile istedikleri evleri daha kolay satın alıyor. Yapı ve Kredi Bankası Konut Kredisi başvuru kolaylığı, 120 aya varan vade ve avantajlı faiz oranları ile ev satın almayı düşünenlerin incelemesi gereken bir kredidir. Kullanılabilecek maksimum kredi tutarı, ekspertiz değerinin %80’i olarak belirlenmektedir. Taksit ödemeleri, müşteri tarafından belirlenen dönem ve tutarlarda rahatlıkla ödenebilir.  Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi faiz oranları ise %1,20’dir. Başvuruda bulunmak isteyenler internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da şubelerden işlem yapabilirler.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler