Ana SayfaBanka İş İlanlarıAktif Bank Yeni Personel Alımı Yapacak!

Aktif Bank Yeni Personel Alımı Yapacak!

-

Her gün banka personel alımları dahilinde yüzlerce yeni ilan yayımlanmaya devam ediyor. Aktif Bank, yayımlanış olduğu bu yeni iş ilanı vasıtası ile Mobil Bankacılık Uygulama Geliştirme Birimi’nde görevlendirmek üzere yeni personel alımı gerçekleştirecek.

Yaklaşık olarak 20 yıldır Türkiye’de hizmet vermekte olan Aktif Bank, müşterileri için sağlamış olduğu mobil bankacılık hizmetlerini daha iyi bir hale getirebilmek adına Mobil Bankacılık Uygulama Geliştirme Müdürü alımı gerçekleştirecek. Aktif Bank iş ilanları sahilinde yayımlanan bu ilanda, pozisyon için müracaat edecek olan adaylarda en az 8 yıl tecrübe sahibi olması şartına bakılacak.

Adaylarda Hangi Nitelikler Olması Gerekcek?

Bunun ile beraber banka, başvuruda bulanacak olan adaylarda bir takım belli başlı şartlar arayacak. Örneğin; dört yıllık üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olmak, yazılım geliştirme açısından en az 8 yıl tecrübe sahibi olmak, İOS (swift) ya da Android (Java & Kotlin) uygulama geliştirme tecrübesine sahip olmak, ayrıca OOP konusunda da tecrübeli olmak ve SOLID prensipleri doğrultusunda çalışma gibi şartlar, Mobil Bankacılık Uygulama Geliştirme Müdürü pozisyonu için aranan şartlar arasında yer alacak.

Banka iş ilanları arasında yerini alan bu ilanda ayrıca adayların kaliteli ve hatasız kod yazmayı prensip edinmiş olmasına, analitik düşünme ve problem çözme yetisinin güçlü olmasına, yeni teknolojileri öğrenmeye hevesli ve kullanma konusunda da talepkar olmasına, takım çalışmasına elverişli ve sorumluluk sahibi olmasına bakılacak. Yayımlanan bu iş ilanlarına göre Bilgi işlem departmanında görevlendirilecek olan Mobil Bankacılık Uygulama Geliştirme Müdürü, bankanın İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası’ndaki birimlerinde çalışmalar yürütecek.

İlana Ne Zaman Başvurulabilecek?

Yayımlanan bu ilan için banka iş başvurularında bulunmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 4 Ağustos olacak.

https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-mobil-bankacilik-uygulama-gelistirme-muduru-1857138

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler