DenizBank Piyasa ve Faiz Riski Uzmanı Personel Alımları!

DenizBank Piyasa ve Faiz Riski Uzmanı Personel Alımları! DenizBank Piyasa ve Faiz Riski Uzmanı İş Başvuruları! Detaylar İçin...

0
DenizBank Piyasa ve Faiz Riski Uzmanı Personel Alımları!

DenizBank tarafından banka iş ilanları takipçilerini ilgilendiren bir duyuru yapıldı.

DenizBank Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

DenizBank’ın yaptığı banka personel alımları bilgilendirmesinde Piyasa ve Faiz Riski Uzmanı olarak görev yapacak kişilere ihtiyaç olduğu, başvuru sahiplerinin ne gibi özelliklere sahip olmasının istendiği, başvuru şartlarının neler olduğu, en son hangi tarihe kadar başvuru yapılabildiği, yeni personellerin işe başladıktan sonra hangi görevlerde bulunacakları gibi ayrıntılar paylaşıldı. Banka iş başvurusu yaparak DenizBank bünyesinde çalışma talebini ileten kişilerin;

  • Üniversitelerin Mühendislik, İstatistik, Ekonometri, Matematik veya İktisat lisans bölümlerinden mezun olması,
  • İleri seviyede Excel kullanabiliyor olması,
  • İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • Analitik düşünme yeteneğine sahip olması,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olması gerekmektedir.

DenizBank Piyasa ve Faiz Riski Uzmanı İş Başvuruları

DenizBank iş ilanları ile ilgilenen adayların İstanbul’da ikamet ediyor olması da banka tarafından istenirken, bankacılık alanında kariyer planları olan kişilerin başvuruları kabul ediliyor. DenizBank iş başvuruları ilgili departmanca 19 Ekim 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-piyasa-ve-faiz-riski-uzmani-2359378
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın