Ana SayfaBankacılıkZiraat Katılım Müşteri Hizmetleri Numarası ve Hızlı Bağlanma

Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri Numarası ve Hızlı Bağlanma

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Faizsiz bankacılık sektöründe hizmet veren Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri numarası 7 gün 24 saat sınırsız hizmet vermektedir. İstediğiniz saatte müşteri temsilcisini arayarak ulaşmanız mümkündür.

Ziraat Katılım Bankası, T.C. Hazine Müsteşarlığı tarafından sermayesi ödenen ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun izni ile kurulan bir katılım bankasıdır. Türkiye’deki ilk kamu katılım bankası olma niteliğine sahip olan Ziraat Katılım Bankası, katılım bankacılığı alanında çeşitli hizmetler vermektedir. Bu doğrultuda bankadan şubeler aracılığı ile hizmet alınabilirken, ayrıca Ziraat Katılım ATM’lerinden, Ziraat Katılım iletişimden ve Ziraat Katılım internet bankacılığından da hizmet alınabilmektedir.

Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri Numarası

Bankanın sunmuş olduğu hizmet kanallarından biri de telefon bankacılığı üzerinden sunulan Ziraat Katılım iletişim hizmetleridir. Bu doğrultuda kesintisiz ve hızlı bir hizmet sunan Ziraat Katılım Bankası, müşteri hizmetleri sayesinde hemen hemen her türlü bankacılık işlemini gerçekleştirebilmeyi kolay hale getirmiştir.  Ziraat Katılım müşteri hizmetleri numarası 0850 220 50 00’dır. Bahsi geçen bu Ziraat Katılım müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçilebildiği gibi, bankanın internet şubesi üzerinden de iletişim formu doldurularak, müşteri temsilcisinin direkt olarak müşterinin kendisine ulaşması da sağlanabilmektedir.

Ziraat Katılım Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Ziraat Katılım Bankası, müşterilerinin çeşitli işlemlerini kolaylıkla be günün 24 saati dilediği yerden gerçekleştirebilmesi adına müşteri hizmetleri ile kolaylık sağlamaktadır. Sesli yanıt sistemi ile daha kolay bir şekilde işlem gerçekleştirilebilen Ziraat Katılım müşteri hizmetleri hattında, bazen müşteriler sesli yanıt sistemi ile vakit kaybetmek yerine hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanmayı talep etmektedir. Bunun için yapılması gereken şey, Ziraat Katılım müşteri hizmetleri numarasının aranmasının akabinde sesli yanıt sisteminde önce “2”yi tuşlamak, ardından “1”i tuşlamak ve bankanın müşterisini tanıması adına kredi kartının son 4 hanesini tuşlamaktır. Bu işlemin de akabinde “0” tuşlandığında, hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanılacaktır.

Ziraat Katılım İnternet Bankacılığı

Ziraat Katılım internet bankacılığı, banka tarafından verilen hizmetlerden bir diğeridir. İnternet şubesi sayesinde Ziraat Katılım şubelerine gidilmeye gerek olmadan, kolaylıkla katılım hesabı açılabilmekte, döviz kurları anlık olarak gerçekleştirilebilmekte ve bunun gibi pek çok katılım bankacılığı işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Ziraat Katılım internet bankacılığı için gerekli olan bilgiler ise müşteri numarası ve şifresi olacaktır. Bu sayede her türlü işlemi gerçekleştirebilmek mümkündür.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.