Güncel 2020 MNG Kargo Çalışma Saatleri

0

MNG Kargo, yaklaşık olarak 5 yıldır Türkiye’de hizmet vermekte olan bir kargo şirketidir. Ülke genelinde 800’den fazla şubesi ve 8 binin üzerinde personeli ile kaliteli bir hizmet sunan MNG Kargo, hem yurt içinde, hem de yurt dışında taşımacılık faaliyetleri yürütmektedir. Filosunda kendine ait olan uçaklara yer veren tek kargo şirketi olma niteliği de taşıyan şirket, hava yolu ve kara yolu taşımacılığını entegre ederek MNG Kargo çalışma saatleri içerisinde en hızlı ulaştırma hizmetlerini sağlamaktadır.

MNG Kargo Çalışma Saatleri

MNG kargo mesai saatleri, tıpkı diğer kargo şirketlerinde olduğu gibi, hafta içi her gün sabah saat 08:30 ile akşam saat 18:00 arasıdır. Pazartesi’den Cuma’ya kadar bu saat diliminde faaliyet yürüten MNG kargo çalışma saatleri, Cumartesi günü ise sabah saat 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Türkiye’de kargo şirketleri arasında en çok tercih edilen firmalardan biri olan MNG kargo mesai saatleri dahilinde şubeye gelen kargoları adreslerine teslim etmekte, kurye ile adreslerden kargo teslim almakta ve şubeye getirilen kargoları yerine ulaştırmak üzere teslim almaktadır.  Çalışma arkadaşları ile beraber oldukça planlı bir çalışma programı yürüten şirket, teslimatları bu saatler dahilinde hızlı bir şekilde yerine ulaştırmaktadır.

MNG Kargo Hafta Sonları Hizmet Veriyor mu?

MNG kargo hafta sonları taşımacılık hizmetleri sağlamamaktadır. Yalnızca Cumartesi günleri sabah saat 08:30 ile öğleden sonra 14:00 arasında şubelerde hizmet veren MGN kargo, bu mesai saatleri dahilinde teslimat işlemlerini gerçekleştirmezken, yalnızca şubeye getirilen kargoları teslim almaktadır. Pazar günleri ve resmi tatillerde ise MNG kargo tarafından hizmet verilemektedir.

MNG Kargo İletişim Numarası

MNG kargo, şubelerinin yanı sıra müşteri hizmetleri ile de hizmet sunmaktadır. Kargosu ile herhangi bir problem yaşayan müşteriler, kargosunun durumunu merak eden müşteriler ya da evine kurye talep eden müşteriler genellikle MGN kargo iletişim hizmetleri sayesinde bu hizmetlerden faydalanmaktadır. Bu doğrultuda müşteriler için MNG kargo iletişim numarası ise 444 06 06’dır. Bu numara üzerinden MNG kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek ve gerekli hizmetleri alabilmek mümkündür.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın