Her gün yayınlanan banka personel alımları ilanlarından biri de Yapı Kredi Bankası tarafından yayınlanan Ürün Pazarlama Uzmanı/Yetkilisi alımı ilanıdır. Yayınlanan bu ilana göre Yapı Kredi Bankası, “Taşıt Kredisi ve Ford Finans Ürü Yönetimi ve Pazarlama Uzmanı/Yetkilisi” pozisyonu için alım gerçekleştirecek.

Bu Pozisyon İçin Adaylarda Aranan Nitelikler Neler?

Söz konusu bu pozisyona başvuruda bulunacak olan adaylarda çeşitli kriterler aranacak. Öncelikle diğer banka iş ilanlarında olduğu gibi adayların dört yıllık üniversitelerin mühendislik, iktisadi ve idari bilimler gibi ilgili bölümlerinden mezun olmasına bakılacak. Sektörde bir tecrübe sahibi olması talep edildiğinden, tercihen 1 – 2 yıllık iş tecrübesine bakılacak.  Öte yandan bu pozisyon için ihtiyaç duyulan personelin MS Office uygulamalarına ve raporlama araçların hakim olması, iyi derecede İngilizce konuşması ve takım çalışmasına uygun olması gerekecek. Planlama, organizasyon ve proje yönetimi konusunda deneyimli, etkili iletişim becerisine sahip ve erkek adaylar için askerlik görevinin yerine getirilmiş olması şartları da, Yapı Kredi Bankası iş ilanları kapsamında aranan şartlar arasında yer alacak.

Taşıt Kredisi Ürün Pazarlama Yetkilisi Ne İş Yapacak?

İş ilanları dahilinde yayınlanan bu ilanda, Taşıt Kredisi Ürün Pazarlama Yetkilisi’nden taşıt kredilerinin ve Ford Finans markasının pazarlama faaliyetlerinin planlanması, hayata geçirilmesi ve yürütülmesi talep edilecek. Ürün ve kampanya fiyatlama konusunda yetkili olacak olan bu pozisyonun sahibi, satış performansının raporlanmasını gerçekleştirirken, hedefe yönelik yeni plan hazırlıkları da gerçekleştirecek. Öte yandan Taşıt Kredisi Ürün Pazarlama Yetkilisi/Uzmanı olan kişi,ilgili bölümler ile koordineli bir şekilde kampanyalar yürütüp takip ederken, yürütülecek proje çalışmalarında aktif rol alacak ve proje yönetimi sağlayacak.

Banka iş başvuruları dahilinde bu ikana başvuruda bulunmak isteyen adayların 22 Haziran 2018 tarihine kadar müracaat etmesi gerekecek.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın