Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Ürün Pazarlama Yetkilisi Alacak!

Yapı Kredi Bankası Ürün Pazarlama Yetkilisi Alacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Her gün yayınlanan banka personel alımları ilanlarından biri de Yapı Kredi Bankası tarafından yayınlanan Ürün Pazarlama Uzmanı/Yetkilisi alımı ilanıdır. Yayınlanan bu ilana göre Yapı Kredi Bankası, “Taşıt Kredisi ve Ford Finans Ürü Yönetimi ve Pazarlama Uzmanı/Yetkilisi” pozisyonu için alım gerçekleştirecek.

Bu Pozisyon İçin Adaylarda Aranan Nitelikler Neler?

Söz konusu bu pozisyona başvuruda bulunacak olan adaylarda çeşitli kriterler aranacak. Öncelikle diğer banka iş ilanlarında olduğu gibi adayların dört yıllık üniversitelerin mühendislik, iktisadi ve idari bilimler gibi ilgili bölümlerinden mezun olmasına bakılacak. Sektörde bir tecrübe sahibi olması talep edildiğinden, tercihen 1 – 2 yıllık iş tecrübesine bakılacak.  Öte yandan bu pozisyon için ihtiyaç duyulan personelin MS Office uygulamalarına ve raporlama araçların hakim olması, iyi derecede İngilizce konuşması ve takım çalışmasına uygun olması gerekecek. Planlama, organizasyon ve proje yönetimi konusunda deneyimli, etkili iletişim becerisine sahip ve erkek adaylar için askerlik görevinin yerine getirilmiş olması şartları da, Yapı Kredi Bankası iş ilanları kapsamında aranan şartlar arasında yer alacak.

Taşıt Kredisi Ürün Pazarlama Yetkilisi Ne İş Yapacak?

İş ilanları dahilinde yayınlanan bu ilanda, Taşıt Kredisi Ürün Pazarlama Yetkilisi’nden taşıt kredilerinin ve Ford Finans markasının pazarlama faaliyetlerinin planlanması, hayata geçirilmesi ve yürütülmesi talep edilecek. Ürün ve kampanya fiyatlama konusunda yetkili olacak olan bu pozisyonun sahibi, satış performansının raporlanmasını gerçekleştirirken, hedefe yönelik yeni plan hazırlıkları da gerçekleştirecek. Öte yandan Taşıt Kredisi Ürün Pazarlama Yetkilisi/Uzmanı olan kişi,ilgili bölümler ile koordineli bir şekilde kampanyalar yürütüp takip ederken, yürütülecek proje çalışmalarında aktif rol alacak ve proje yönetimi sağlayacak.

Banka iş başvuruları dahilinde bu ikana başvuruda bulunmak isteyen adayların 22 Haziran 2018 tarihine kadar müracaat etmesi gerekecek.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,248TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.