Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Bünyesinde Görevlendirmek Üzere Personel Alımı Yapacak!

Burgan Bank Bünyesinde Görevlendirmek Üzere Personel Alımı Yapacak!
B

-

Kuveyt merkezli Burgan Bank, ağırlıklı olarak kurumsal firmalar ile finansal kuruluşlar üzerine odaklanmış bir banka olup, git gide büyüyen ve yükselen bir perakende ve özel bankacılık müşterilerine sahip olan bir kuruluştur. Bu doğrultuda bünyesinde faaliyet göstermek üzere banka personel alımları gerçekleştiren Burgan Bank, yeni bir iş ilanı yayınlamıştır.

Bankacılık sektöründe yaklaşık olarak 38 yıldır faaliyet gösteren ve yılların deneyimine sahip olan banka, Burgan Bank iş ilanları dahilinde Direk Satış Takım Lideri pozisyonuna eleman alımı gerçekleştirecek. Beşinci yatırım bölgesi olan Türkiye’de hali hazırdaki hizmet kalitesi ve standartlarını en üst seviyelere çıkarmayı hedefleyen ve sektörde müşteriler adına yeni ürün ve hizmetler sunmayı amaçlayan banka, bu doğrultuda alacak olduğu personelini Direkt Satış ve Tüketici Finansman Birimi’nde direkt satış ekibini yönetmek ve yönlendirmek üzere görevlendirecek.

Adaylarda Hangi Kriterlere Bakılacak?

Banka iş ilanları arasında yeni yer alan bu ilana göre, söz konusu pozisyon için alınacak olan takım liderinde bir takım şartlar aranacak. Öncelikle adayların en az ön lisan mezunu fakat tercihen lise mezunu olması gerekecek. Ekip yönetimi konusunda en az iki sene tecrübeli, Bireysel Emeklilik Sertifikası sahibi, birebir sıcak satışa kabiliyetli, kendine güvenen ve ikna kabiliyeti yüksek adaylar öncelikli tutulacak. Ayrıca banka iş başvuruları dahilinde başvuruda bulunan adaylar arasından, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, esnek çalışma saatlerine ve yoğun tempoya ayak uydurabilecek ve askerlik görevini yerine getirmiş olan adaylar tercih edilecek.

Takım Lideri Ne İş Yapacak?

Sahada özellikle tüketici kredisi ilk sırada olmak üzere bireysel bankacılık ürünlerini belirlenen hedefler doğrultusunda satacak olan Direkt Satış Takım Lideri, ayrıca ekibinin satışlarından ve yönetiminden sorumlu olacak.

İş ilanları arasında yer alan Burgan Bank’ın bu ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, 19 Temmuz 2018 tarihine kadar online olarak başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-direkt-satis-takim-lideri-1711103

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol