Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Aktif Satış Temsilcisi Alımı Gerçekleştirecek!

TEB Aktif Satış Temsilcisi Alımı Gerçekleştirecek!
T

-

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Türkiyede bankacılık sektörünün öncü isimleri arasında yer almaktadır. Bünyesinde görevlendirmek üzere banka personel alımları gerçekleştiren TEB, bu kapsamda yeni bir ilan yayınladı. Aktif Satış Temsilcisi pozisyonuna alım yapmaya hazırlanan banka, bireysel bankacılık ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflemektedir.

TEB Aktif Satış Temsilcisi’nde Aranan Nitelikler Neler Olacak?

TEB iş ilanları kapsamında yayınlanan bu ilana göre, Aktif Satış Temsilcisi pozisyonun görevlendirilecek olan ekip arkadaşı için çeşitli nitelikler aranacak. Çorum ve Ankara gibi illerde görev alacak olan adaylarda bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedeflemesi, insan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın olup olmadığına bakılacak. En az lise mezunu olması gereken adayların Ön lisans ya da üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olan, seyahat etmesine mani olan bir durum olmayan adaylar tercih edilirken, ayrıca erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olmasına ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmasına bakılacak. Öte yandan pek çok banka iş ilanlarında olduğu üzere tecrübe aranan bu ilanda, saha satış alanında tecrübe sahibi olması olması şartı aranacak. Üstelik banka iş başvuruları dahilinde bu ilana başvuracak adayların 26 yaşını aşmamış olmasına bakılacak.

TEB Bünyesinde Görevlendirilecek Olan Kişi Ne İş Yapacak?

İş ilanları arasında yer alan bu ilanın detaylarına göre, Aktif Satış Temsilcisi sahada Bireysel Bankacılık ürünleri ve kredi kartı ürünlerinin satışını gerçekleştirecek. Yoğun tempoda çalışacak ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilmesi gerekilen bu pozisyon için banka iş başvuruları dahilinde başvuruda bulunacak olan adayların 22 Haziran 2018 Cuma gününe kadar müracaat etmesi gerekecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-ankara-2068649
https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-corum-sb-1067865

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol