Ana SayfaDiğer İş İlanlarıKamuya Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı Yapılıyor!

Kamuya Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı Yapılıyor!
K

-

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda sözleşmeli olarak görev yapacak bilişim personel alımı yapılacağı açıklandı.

Anadolu Üniversitesi Personel Alımı

Eskişehir – Anadolu Üniversitesi istihdam duyurusu ile sözleşmeli kamu bilişim personel alımı gerçekleştirileceği, işe alınacak olan yeni personellerin Üniversite’nin Bilgi İşlem Dairesi’nde görev alacakları, hangi unvanlara kaç kişinin alınacağı, başvuru sahiplerinin sahip olması gereken nitelik ve şartların neler olduğu bildirildi. Kamu sözleşmeli personel alımı için başvuru yapacak olan kişilerin 2016 KPSS’ye katılmış ve ilgili puan türünden gerekli en az puanı almış olmaları gerekiyor. Gerekli bütün bilgiler haberin devamından, aşağıda paylaşılan linkten ve Anadolu.edu.tr adresinden alınabilmektedir.

Kamu Sözleşmeli Personel Alımı

Sözleşmeli personel alımı ile ilgili başvuru yapacak olan adaylar Anadolu Üniversitesi bünyesinde tam zamanlı olarak görev yapacaklar. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında işe alınacak olan yeni personeller Ağ Mühendisi, Yazılım Mühendisi, Sistem Mühendisi unvanlarında olacaklardır. Bu unvanlara sahip olan başvuru sahiplerinin hangi üniversite bölümlerinden mezun olmasının ve her pozisyona dair hangi özel şartları taşıyor olmasının istendiği de duyuruda detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Başvuru sırasında Anadolu.edu.tr adresinden temin edilecek olan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekir. Sözleşmeli bilişim personeli alımları için başvurular Anadolu Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı – Yunus Emre Kampüsü – Eskişehir adresine şahsen ya da posta yoluyla kabul edilmektedir. Son başvuru tarihine kadar posta yoluyla yapılan başvuruların ilgili birime ulaşması gerekmektedir. Doğacak herhangi bir gecikmede başvurular geçersiz sayılacaktır. Ayrıca gerçeğe uymayan belge beyan edenlerin ya da asılsız belge ibraz edenlerin de başvuruları iptal edilecek olup, haklarında yasal işlem başlatılacaktır. Başvuru süreci ve sonuçları Anadolu Üniversitesi’nin web adresinden takip edilebilir.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?cf17fa6f-cc3a-4b33-81de-177a8415f8ea

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol