Ziraat Bankası 2018 iş ilanı kapsamında 235 personel alımı yapılacağı açıklandı. Bankanın çeşitli pozisyonlarında ve çeşitli illerde alımlar gerçekleşecek. Adaylardan istenen kriterler açıklanmış olup, başvurular internet ortamından yapılacak. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda da hem Ziraat Bankası iş ilanları hem de diğer banka iş ilanları için internet sitemizi takip edebilirsiniz.

Ziraat Bankası 2018 İş İlanı!

Ziraat Bankası İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük birimleri ile birlikte Kurumsal ve Girişimci Şubelerinde görevlendirmek üzere 100 Uzman Yardımcısı, Ziraat Finans Grubu içinde bulunan Ziraat Katılım Bankası için 80 banka personel alımı, Ziraat Portföy Yönetimi ile Ziraat Yatırım bünyesinde görevlendirmek üzere 15 Uzman Yardımcısı, Ziraat Teknoloji bünyesinde ise 40 personel alımı yapılacak.

Ziraat Bankası Genel Müdürlük Personel Alım Kriterleri –  100 Banka Personel Alımı

Genel Müdürlük ile Kurumsal ve Girişimci şubelerinde görevlendirilecek olan banka personel alımları için adaylar İstanbul’da istihdam edilecekler. Yapılan Ziraat Bankası iş başvuruları kapsamında kriterlere uygun olan adaylar mülakat ve yazılı sınavlara davet edilecekler. Ziraat Bankası sınavları mezuniyetlere göre İdari ve Mühendislik olmak üzere 2 farklı alanda gerçekleşecek. Banka sınavları Ankara ve İstanbul olmak üzere Anadolu Üniversite tarafından 2 merkezde yapılacak. 2018 Ziraat Bankası personel alımları için sınavlar 11 Ağustos 2018 tarihinde yapılacak. Sınav 09.30’da yapılacak olup, adayların başvurularını zamanında önce yapmaları istenmektedir.

  • Banka sınav ücreti için adayların 100 TL ödeme yapmaları gerekmektedir.
  • Ödemeler Anadolu Üniversitesi hesabına yatırılacaktır.
  • Ziraat Bankası iş başvurusu için son tarih 6 Temmuz’dur.
  • EFT, Havale ve PTT kanallarıyla yapılan sınav ücreti ödemeleri geçerli olmayacaktır. Sadece banka şubelerinden ve ATM’lerden ödeme yapılacaktır.

Ziraat Finans Grubu Personel Alım Kriterleri – 95 Banka Personel Alımı

  • Ziraat Katılım Bankası personel alımları kapsamında 80 alım, Ziraat Portföy bünyesinde ise 15 alım yapılacak.
  • 80 personel alımı çeşitli illerde, 15 alım ise sadece İstanbul’daki şubelerde görevlendirilecekler.
  • 2018 Ziraat Bankası personel alımları kapsamında yer alan iş ilanı için de sınav düzenlenecek.
  • Banka sınavı 11 Ağustos saat 14.00’da, tek oturumda olacak.
  • Sınav ücreti 100 TL.
  • Son başvuru tarihi 6 Temmuz.

Ziraat Teknoloji Grubu Personel Alım Kriterleri – 40 Banka Personel Alımı

20 Yazılım Mühendisi, 10 İş Analisti, 10 Alt Yapı Mühendisi alımı yapılacak. Adaylar İstanbul’da istihdam edilecek. Söz konusu Ziraat Bankası sınavları 2 aşamadan oluşacak. Bunlar yazılı ve sözlü. Yazılı sınav Ankara ve İstanbul’da 11 Ağustos’ta saat 14.00’de yapılacak. Sınav ücreti 100 TL olup, son başvuru tarihi 6 Temmuz.

Detaylı bilgi için: https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/insan-kaynaklari/duyurular
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın