Ana SayfaBankacılıkING Bank İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

ING Bank İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler
I

-

ING Bank internet bankacılığı başvurusu sayesinde, hemen hemen bütün bankacılık işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Detaylar bankaciyim.net’te.

ING Bank, Türkiye’de uzun zaman hizmet vermekte olan yabancı sermayeli bir bankadır. İnternet bankacılığının yanı sıra ING Bank iletişim, mobil bankacılık ve şubelerden hizmet vermekte olan ING Bank,  kredi kartı, kredi, mevduat, yatırım ya da sigorta gibi pek çok bankacılık ürünü ve hizmeti sunmaktadır.

ING Bank İnternet Bankacılığı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank tarafından bankacılık alanında kullanılan kanallardan biri olan ING Bank internet bankacılığı başvurusu sayesinde, hemen hemen bütün bankacılık işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Bu kanal sayesinde banka müşterileri herhangi bir ING Bank şubesine gitmeye gerek kalmadan, günün herhangi bir saatinde, internetin olduğu her yerde kart başvurusunda bulunabilmekte, hesap açabilmekte, kredi çekebilmekte ve bunun gibi pek çok işlemi gerçekleştirebilmektedir.

ING Bank internet bankacılığı başvurusu, bankanın resmi web sitesi olan ingbank.com.tr adresi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sisteme giriş yapabilmek için banka müşterisinin kullanıcı kodu ya da T. C. Kimlik numarası ile beraber şifresi gerekmektedir. Bu iki bilgi sayesinde sisteme giriş yapılarak her türlü bankacılık işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

ING Bank İnternet Bankacılığı Hizmetleri

Telefon bankacılığı olan ING Bank iletişim hizmetlerinde olduğu gibi pek çok hizmet, internet bankacılığı üzerinden de verilebilmektedir. ING Bank internet şubesi sayesinde banka müşterileri diledikleri gibi kredi kartı başvuru yapabilmekte, şifre alabilmek, yatırım yapabilmekte, havale/EFT gibi işlemleri tek tıkla gerçekleştirebilmektedir. Bunun ile beraber kefile ya da herhangi bir imzaya gerek olmadan internet bankacılığı sayesinde oldukça kolay bir şekilde kredi kullanabilen banka müşterileri, kredi kartı limitlerini düşürüp artırabilmekte, iptal ettirebilmekte ya da bunun gibi pek çok işlemi yapabilmektedir.

ING Bank İnternet Bankacılığı Şifre Alma ve Yenileme

ING Bank internet bankacılığını kullanabilmek için müşterilerin şifresine ihtiyaç duyulmaktadır. ING Bank internet bankacılığı şifresi, bankanın herhangi bir şubesinden ya da ING Bank telefon hattı üzerinden alınabilmektedir.

İnternet bankacılığı şifresi almak isteyen müşteriler şubelerde ya da müşteri hizmetlerinde danışmanına şifre talebinde bulunurken, müşteri hizmetlerinden şifre alacak olan müşteriler için ING Bank tel numarası 0850 222 0 600’dür.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol