Ana SayfaEtiketlerInternet bankacılığı

internet bankacılığı

Kredi Kartlarını İnternet Alışverişine Açma

Dolandırıcılık olayları nedeniyle Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) 1 Şubat 2018 itibariyle yeni bir yasa çıkardı. 31 Ocak 2018 tarihine kadar herkes banka...

İnternet Bankacılığı Güvenli Mi?

İnternet Bankacılığı sunduğu kolaylıklar ile çoğu kişinin kullandığı bir hizmettir. Peki, internet bankacılığı ne kadar güvenilir? İnternet bankacılığının güvenliğini arttırmak için neler yapılmalı?

İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır?

İnternet bankacılığı sayesinde artık bankacılık işlemlerini hızlı bir şekilde halledebilir, vakitten tasarruf yapabilirsiniz. Başvuruları internetten, çağrı merkezi arayarak ya da çeşitli yollarla olup, şifre almak da bir o kadar kolaydır.

KrediGo Nedir? KrediGo Avantajları ile İşlemler Daha Kolay!

Bankalar hiç şüphesiz hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Herkes bankalara, kredilere ihtiyaç duyar ancak bankaya ait şubeye gidip saatlerce sıra beklemek hepimizin kabusu haline...

Enpara İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

Enpara internet bankacılığı başvurusu, Enpara telefon bankacılığı ya da internet şubesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Vakıf Katılım Bankası İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

Vakıf Katılım internet bankacılığı başvurusu, bankanın herhangi bir şubesinden ya da Vakıf Katılım iletişim hizmetleri üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

Bankanın iletişim hizmetleri (müşteri hizmetleri) üzerinden Türkiye Katılım internet bankacılığı başvurusu yapabilmek için öncelikle müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek gerekmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

Albaraka Türk internet bankacılığı başvurusunu iletişim hizmetleri üzerinden gerçekleştirebilmek için banka müşterisinin müşteri temsilcisine bağlanarak kullanıcı kodu ile şifre talebinde bulunması gerekmektedir.

Ziraat Katılım Bankası İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

Ziraat Katılım Bankası internet bankacılığı başvurusu yaparak bankanın tüm işlemleri hızlı bir şekilde yapılır. Başvuru için ise internet üzerinden kolay bir şekilde gerçekleşir.

Odeabank İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

Odeabank internet bankacılığı başvurusu ise bankanın ya müşteri hizmetlerinden, ya şubelerinden ya da yine internet şubesinde yapılmaktadır. İnternet şubesi aracılığı ile Odeabank internet bankacılığı başvurusu yapmak isteyen banka müşterileri, banka ya da kredi kartı numarası (ya da T.C. kimlik numarası), kart şifresi, doğum tarihi gibi gerekli belgeleri girerek başvuruyu tamamlaması gerekmektedir.

ABank İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

ABank internet bankacılığı başvurusu, bankanın müşteri hizmetlerinden ya da herhangi bir şubesinden yapılabilmektedir. En yakın ABank şubesine giden banka müşterisi, internet bankacılığını kullanabilmek için müşteri danışmanına başvurusunu gerçekleştirebilmektedir.

HSBC İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

HSBC internet bankacılığı başvurusu pek çok kanal üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Herhangi bir HSBC şubesinden yapılabileceği gibi, telefon bankacılığından ya da internet bankacılığından da yapılabilmektedir.