Ana SayfaDiğer İş İlanlarıŞok Marketler Sezonluk Satış Elemanı Personel Alımı Yapıyor!

Şok Marketler Sezonluk Satış Elemanı Personel Alımı Yapıyor!

-

Şok Marketler tarafından yapılan personel alımı duyurusunda satış elemanı olarak görev yapacak kişilerin işe alınacağı bildirildi.

Şok Market Eleman Alımları

Türkiye’de perakende sektöründe lider firmalardan olan ve hızla büyüyen Şok Marketler, mağazalarında satış elemanı olarak görev vermek üzere sezonluk mağaza personelleri arıyor. Mağaza satış elemanı alımı olarak da nitelenen bu işe alımlarda açık pozisyon ile ilgilenenler aşağıdaki genel nitelikleri taşımak durumundalar. Başvuru sahipleri arasında yapılacak olan gerekli değerlendirmeler sonucunda mağaza satış personeli için uygun olduğuna karar verilen kişilerin işe alımı sağlanacaktır. Mağaza satış iş başvurusu için gereken şartlar ve işe alım sonrasında alınacak görevler haberin devamındadır. Haberin sonundaki linkten de satış elemanı iş başvurusu yapılabilir.

Mağaza Satış Personeli Alımı

Mağaza satış personeli alımı için gereken genel nitelikler;

  • Tercihen lise mezunu olmak
  • Motivasyonu ve çalışma isteği yüksek olmak
  • Sorumluluk almayı seviyor olmak
  • İletişim kabiliyeti gelişmiş olmak
  • Azimli ve zorluklarla başa çıkabilecek olmak
  • Titiz, planlı ve disiplinli çalışacak olmak
  • Açık pozisyonların olduğu mağazalara yakın yerlerde ikamet ediyor olmak

Mağaza Satış Elemanı İş Başvuruları

Mağaza satış elemanı iş başvurusu sahipleri işe alımları sağlandıktan sonra görev aldıkları mağazanın raf düzeninden ve depo düzeninden sorumlu olmak, mağazadaki ürünlerin belirlenmiş olan standartlarda ve kalitede yerleşmiş olmasını sağlamak, mağazalarda kasa işlemlerinin tümünü gerçekleştirebiliyor olmak gibi görevler alacaklardır. Tecrübeli ve tecrübesiz kişilerin satış elemanı iş başvurusu kabul edilmektedir. Şok Marketler iş başvuruları 21 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edecektir. Aşağıdaki bağlantıdan gereken diğer tüm detaylara ulaşılabilir ve mağaza satış elemanı iş başvurusu yapılabilir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/sok-marketler-magaza-satis-elemani-2067282

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol