Ana SayfaGündemTEB Döviz İşlemleri Platformu Hizmete Açıldı!

TEB Döviz İşlemleri Platformu Hizmete Açıldı!
T

-

TEB dijital bankacılık platformu olan CEPTETEB üzerinden bundan böyle döviz işlemleri anlık olarak yapılabilecek.

TEB FX Hayata Geçirildi

Türk Ekonomi Bankası’nın dijital bankacılık uygulaması CEPTETEB aracılığıyla kurumsal ve bireysel müşterilerin döviz işlemleri artık anlık bir şekilde ve daha hızlı olarak gerçekleştirilebilecek. Bu işlemlerin yapılabilmesi amacıyla Türk Ekonomi Bankası tarafından TEB FX platformu uygulamaya alındı.

Döviz İşlemleri Anlık Olarak Yapılacak

TEB olarak kısaltılan Türk Ekonomi Bankası’nın müşterilerinin hizmetinde olan dijital bankacılık platformu CEPTETEB adlı uygulama üzerinden bundan böyle kurumsal müşterilerin ve bireysel müşterilerin döviz ile ilgili işlemleri anlık olarak ve en hızlı şekilde gerçekleştirilebilecek. TEB tarafından CEPTETEB’den bu işlemlerin yapılabilmesi için TEB FX adlı yeni uygulama hayata geçirildi.

Türk Ekonomi Bankası Müşterilerine Döviz Kuru Avantajı

Türk Ekonomi Bankası tarafından TEB FX ile ilgili bilgi verilmek amacıyla yazılı bir açıklama yapıldı. TEB açıklamasında bireysel kullanıcılarına ve kurumsal kullanıcılarına döviz işlemlerini yaparken kolaylık sağlamayı amaçlayarak TEB FX’in hayata geçirildiğini, bu uygulama sayesinde döviz kurları ile ilgili her türlü işlemin daha hızlı, daha kolay ve anlık olarak yapılabileceğini, Türk Ekonomi Bankası müşterilerinin bu uygulama sayesinde döviz ile ilgili işlemlerini anlık olarak yönetebileceklerini, uygulaya erişimin internet kanalıyla ve mobil cihazlardan sağlanabildiğini, TEB FX’de müşterilere özel olarak tanımlanmış avantajlı döviz kurları ile işlemlerin yapılabileceğini, internetin olduğu her yerden döviz alım satım ve yatırım işlemlerinin gerçekleşebildiğini belirtti.

TEB FX’de Döviz Kuru Sabitleniyor

Türk Ekonomi Bankası’nın dijital bankacık uygulaması CEPTETEB ile TEB müşterilerine ve uygulamanın kullanıcılarına pek çok gelişmiş özellik ve çeşitli hizmetler sunuluyor. CEPTETEB uygulamasının içinde yer alan “Yatırımlar” adlı başlıktan TEB FX’e anında erişim sağlanabiliyor.  Platformda yer alan döviz kurları çiftleri işlem yapılmak için seçildiğinde 5 saniyeliğine kur sabitleniyor.

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol