Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Ticari Bankacılık Alanına Personel Alacak!

Burgan Bank Ticari Bankacılık Alanına Personel Alacak!
B

-

Merkezi Kuveyt olan ve Türkiye’de de bankacılık sektöründe hizmet vermekte olan Burgan Bank, banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Bu doğrultuda yeni bir ilan yayımlayan banka, Ticari Bankacılık alanında görevlendireceği Satış Yöneticisi alımı yapacak.

Yayımlanmış olduğu bu banka iş ilanlarına göre Genel Müdürlük, Ticari Bankacılık Grubu ve Ticari Bankacılık Satış bölümlerinde görevlendirilmek koşulu ile Ticari Bankacılık Satış Yöneticisi alınacak.

İşe Alım Şartları Neler Olacak?

Burgan Bank bünyesinde görev almak üzere ilana başvuruda bulunan adaylarda bir takım şartlar aranacak. Öncelikle 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisat, İşletme ya da bankacılık gibi finans üzerine olan bölümlerinden mezun olmasına ve Türk bankacılık sektöründe satış ya da satış ile alakalı olan departmanlarında minimum 6 senelik tecrübe sahibi olmasına bakılacak.

Öte yandan bu alanda yayımlanan pek çok banka iş ilanlarında olduğu üzere işe alınacak olan adayların mali analiz bilgisine sahip olması, iyi derecede İngilizce konuşması, analitik düşünme becerisine sahip olması, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli olması gerekmektedir. Personel  alımları İstanbul’da gerçekleştirileceğinden dolayı adayların İstanbul’da ikamet eden ya da edebilecek olan bireyler olması gerekmektedir.

İşe Alınan Adaylar Ne İş Yapacak?

Burgan Bank iş ilanları kategorisinde bu ilanda belirtildiği üzere, işe alımı gerçekleştirilen Ticari Bankacılık Satış Yöneticileri, bu alanda hizmet veren şubelerde pazarlama ve satış çalışmalarına destek sağlarken ayrıca ilgili bölümler arasındaki iletişimi de sağlayacak. Bunun ile beraber kredi teklifleri ve onayları değerlendirip raporlama işlemini gerçekleştirirken süreçlerin takibini de yapacak.

Son Başvuru Ne Zaman Yapılacak?

Banka iş başvuruları dahilinde bu ilana başvuruda bulunacak olan adayların aşağıdaki adres üzerinden 9 Ağustos 2018 tarihine kadar başvuruda bulunması gerekecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-ticari-bankacilik-satis-yoneticisi-1696994

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol