Akbank Çağrı Merkezi Yetkilisi Alacak!

0
Akbank Çağrı Merkezi Yetkilisi Alacak!

Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. İlana göre Çağrı Merkezi bünyesinde faaliyet gösterecek olan bu personeller, İstanbul Anadolu Yakası’nda görevlendirilecek.

Akbank Adaylarda Hangi Şartlara Bakacak?

Mobil bankacılık alanında geliştirmiş olduğu Akbank Direkt uygulamaları ile adından bir hayli söz ettiren Akbank, telefon bankacılığı alanında ekip arkadaşları alacak. Banka iş ilanları kategorisinde yayınlanan ilanda detaylı bilgi veren Akbank, adaylarda bir takım belli başlı şartlara bakacak. Örneğin; banka bünyesinde çağrı merkezi görevlisi olarak çalışmak isteyen adayların 1991 yılı ve sonrasında doğmuş olması gerekecek. Üniversitelerin lisans ve önlisans bölümlerinden mezun olmuş adayları tercih edecek olan Akbank, ayrıca ilana başvuruda bulunan adayların İstanbul Anadolu Yakası’ndaki herhangi bir ilçede ikamet ediyor olmasına bakacak.  Ayrıca pek çok ilanlarında olduğu üzere erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmasına bakarken, işe alınacak olan personelin deneyimli olup olmamasına bakmayacak.

Çağrı Merkezi Yetkisi Banka Bünyesinde Ne İş Yapacak?

Akbank iş ilanları kategorisinde yer alan bu ilana göre banka, çağrı merkezi yetkisine Akbank Bankacılık Merkezi bünyesindeki Çağrı Merkezi departmanında görev almasını, müşterilerin talep, dilek e şikayetleri hakkında gerekli işlemleri yerine getirmesini isteyecek. Üstelik işe alınan Çağrı Merkezi yetkilileri ilk etapta bir eğitimden geçecek ve bankacılık alanında yetiştirilecek.

Banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar,  aşağıdaki adresten başvurusunu yapabilecek.

https://kariyer.akbank.com/JobSearchDetail/Index?id=d84de7f1-817f-e911-a2e7-005056a0368d&jobadid=94c0216c-827f-e911-a2ee-005056a027ae&prime=false

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın