Savunma Sanayii Müsteşarlığı 60 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı

0

Savunma Sanayii Müsteşarlığı 60 Sözleşmeli kamu personel alımı detayları…

Savunma Sanayii Müsteşarlığı Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Detayları

Yayımlanan kamu iş ilanları kapsamında 23 Proje Mühendisi, 28 Proje Asistanı, 9 Yönetici Asistan alımları gerçekleşecek. Şartlara uygun olanlar ise kamu sözlü mülakatları için davet edilecekler.

Proje Mühendisi alımları için adayların lisans mezunu olmaları, 2017 mayıs ve 2018 temmuz dönemlerine ait KPSS puanlarının en az 70 olması istenmektedir. Aynı zamanda son sınav başvuru tarihi itibariyle de son 2 senelik süreç içinde yapılan YDS’nin İngilizce alanında en az 70 puan alınmış olması talep edilmektedir.

Proje Asistanı alımlarında aynı şartlar geçerli olmak üzere sadece YDS puanı 70 yerine en az 60 puan şartı aranmaktadır. Yönetici Asistanı için ise söz konusu YDS puanı en az 50 olmalıdır.

Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı için İstenen Belgeler

Kamu iş ilanı başvurusu için son tarih 18 Eylül mesai bitimi olup, başvuru başlangıç tarihi 3 Eylüldür. Başvurular www.ssm.gov.tr adlı internet sitesi üzerinden gerçekleşecektir.

  • Tüm adayların adının, soyadının, öğrenim durumlarının, aile durumu, iş tecrübesi gibi pek çok kişisel bilgilerinin yer aldığı özgeçmişlerini,
  • Son 6 aylık sürece ait vesikalık fotoğraf,
  • Öğrenim belgesi,
  • YDS Belgesi elektronik ortama aktarılmalıdır.
Detaylı bilgi için: http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?4a590a42-321d-4768-b57f-6f12a0a30f3a
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın