Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Kredi Tahsis Yetkilisi Alacak!

TEB Kredi Tahsis Yetkilisi Alacak!
T

-

Türkiye Ekonomi Bankası, personel açığı ihtiyacından dolayı yeni bir ilan yayınladı. Yayınlanan bu ilan doğrultusunda banka personel alımları gerçekleştireceğini duyuran TEB, alım yapılacak olan pozisyonun da Kurumsal Krediler Tahsis Yetkilisi olacağını da belirtti.

Kurumsal Kredi Tahsis Yetkilisi Olmak İçin Hangi Şartlar Gerekecek?

TEB iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, söz konusu alım İstanbul Anadolu Yakası’nda gerçekleştirilecek. İlana başvuran adaylarda bir takım şartlara bakacak olan Türkiye Ekonomi Bankası, öncelikle adayların 4 yıllık üniversitelerin İdari Bilimler ya da Mühendislik fakültelerinden mezun olmaları gerekmektedir. Öte yandan Türk bankacılık sektöründe bir kariyer hedefi olan ve bu alanda en fazla 2 sene tecrübe sahibi olması gereken adayların, ayrıca iyi derece hem sözlü, hem de yazılı olarak İngilizceye hakim olmasına bakılacak. Banka iş ilanları kategorisinde yer alan bu ilanda adayların analitik düşünme yeteneğine sahip, MS Office programlarını kullanmayı bilen, sunum yapma konusunda başarılı, iletişim becerileri kuvvetli ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olan bireyler tercih edilecek. Söz konusu bu şartları taşıyan adayların TEB’in bu ilanına başvuruda bulunması beklenecek.

Kurumsal Kredi tahsis Yetkilisi Banka Bünyesinde Ne İş Yapacak?

İş ilanları olarak yayınlanan bu ilan doğrultusunda banka bünyesinde Kredi Tahsis Yetkilisi olarak göreve başlayan bireyler, kurumsal şirketlerin mali alt yapılarını incelemeye alarak kredi taleplerini değerlendirecek ve kredi dosyaları ile alakalı İngilizce sunum hazırlayacak ve sunacak.

Banka iş başvuruları dahilinde bu ilana müracaat etmek isteyen adaylar, 10 – 13 Temmuz 2018 tarihleri arasındaki aşağıdaki adres üzerinden başvurularını tamamlayabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-kurumsal-krediler-tahsis-yetkilisi-2000049

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol