Ana SayfaBanka İş İlanlarıICBC Turkey Bank İstanbul’da Uzman Alımı Gerçekleştirecek!

ICBC Turkey Bank İstanbul’da Uzman Alımı Gerçekleştirecek!
I

-

Son 3 senedir dünya üzerindeki en büyük bankalardan biri haline gelen ICBC Turkey Bank, yayınlamış olduğu bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayınlanan ilana göre işe alımlar İstanbul’da gerçekleştirilirken, alım yapılacak olan pozisyon ise Bireysel Bankacılık Uzmanı/Yönetmeni olacak.

İşe Alım Şartları Neler Olacak?

ICBC Turkey Bank iş ilanlarından biri olan bu ilana göre, dünyanın en önemli bankalarından biri olan bu banka, Perakende Bankacılık Grubu; Şube Bireysel Bankacılık ve Şube Satış Kadroları için İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakası’nda Uzman, Yönetmen Yardımcısı ve Yönetmen pozisyonuna personel alımı gerçekleştirilecek. ICBC Turkey Bank, alım yapacak olduğu adaylarda, pozisyonlar için bir takım şartlara bakacak. Öncelikle adayların üniversite mezunu olması ve pek çok banka iş ilanlarında olduğu üzere sektörde minimum 2 sene tecrübeli olması gerekecek. Öte yandan çözüm odaklı çalışması gereken personeller, ikna edici yeteneğe sahip olan, tercihen SEGGEM ve BES sertifikaları olan, hedef ve çözüm odaklı çalışabilen adaylar arasından tercih edilecek.

İşe Alınan Personellerin Görevleri Ne Olacak?

İş ilanları olarak yayınlanan bu ilanda işin tanımı olarak belirtilene göre, söz konusu pozisyonlarda işe alınan Uzman, Yönetmen ve Yönetmen Yardımcıları, ICBC Turkey Bank müşterilerini hoşnut kılmak, bankayı uygun bir şekilde temsil etmek, görüşme raporları hazırlamak, görevlerini banka mevzuatına ve yönetmelikleri çerçevesinde yerine getirmek, bankanın hedef müşteri kitlesine ve pazarlama – satış stratejilerine uygun olarak müşteri görüşmeleri gerçekleştirmek gibi çeşitli görevler üstlenecek.

Yayınlanan bu ilanda söz konusu pozisyonlardan herhangi biri için uygun olduğunu düşünen ve banka iş başvuruları kapsamında müracaat etmek isteyen adaylar aşağıdaki adres üzerinden 13 Eylül 2018 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/icbc-turkey-bireysel-bankacilik-uzmani-yonetmeni-2100537

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol