Ana SayfaKredilerGüncel Cardfinans Kart Kampanyaları

Güncel Cardfinans Kart Kampanyaları
G

-

Cardfinans kart, bankaların tüketicilere sağlamış olduğu, hayatı kolaylaştıran ve alışveriş yaparken ödeme yapmaya yarayan kredi kartlarından biridir. QNB Finansbank tarafından hazırlanıp müşterilerine özel olarak sunulan Cardfinans kart, Türkiye’de bin 500’ün üzerinde marka ve 250 binin üzerinde iş yerinde geçerlidir.

Ayrıca yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da pek çok kolaylık sağlayan Cardfinans kart, kullanıcısının acil nakit ihtyiacında anında ve oldukça uygun taksitler ile cevap vermekte, kefilsiz olarak kredi olanağı tanımaktadır. Bunun ile beraber anlaşmalı kurumların faturaları adına Otomatik Ödeme Talimatı ile fatura derdinden kurtulurken, TaksitKolay özelliği sayesinde de, taksit yapmayan işletmelerde taksit yaparak kolay ödeme imkanı elde edilebilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Cardfinans kart, ektre erteleme, harcama öteleme, ücretsiz taksitli nakit avans ve ektre taksitlendirme gibi nitelikler sayesinde kullanıcılarına rahat bir nefes aldırmaktadır.

Güncel Cardfinans Kart Kampanyaları

QNB Finansbank, kredi kartı kullanıcıları için dönem dönem çeşitli Cardfinans kart kampanyaları düzenlemektedir. Hali hazırda kullanıcılar için sunulan güncel Cardfinans kart kampanyaları; taksit, indirim ya da para puan tarzında kampanyalardır. Cardfinans kart sahibi olan müşteriler giyim ve kuyum alışverişlerinde mevcut taksit sayısına ek + 2 taksit, mobilya, ev tekstili ve zücaciye alışverişlerinde + 3 taksit olankların faydalanırken, Beymen’de 2 bin TL değerinde ürün alan kart sahiplerine 200 TL para puan hediye verilmektedir. Öte yandan Boyner ve Altın Yıldıoz Classics’ten yapılan alışverişlerde 9 taksit yapabilirken ayrıca Altın Yıldız Classics 50 TL para puan hediye etmektedir.

Network ve Divarese’den yapılan alışverişlere 100 TL para puan ve 7 taksit, Şok Marketlerden 25 TL para puan, LEGO alışverişlerinde ise 6 taksit ve bunun gibi pek çok markada kampanyalar devam etmektedir.

CardFinans Kart Avantajları

Cardfinans kart, kulanıcıları için pek çok avantaj sağlamaktadır. Cardfinans kart sahipleri her yaptıkları alışverişten para puan kazanarak bol bol alışveriş yapabilme imkanı elde edebilmektedir. Benzin ve market programına dahil olan Cardfinans kart sahipleri buralardan yaptıkları alışverişlerde 50 TL indirim kazanırken, eğitim ve sağlık paketine dahil olanlar kullanıcılar, buralarda yaptıkları bin ile 10 bin TL arası harcamalarında 3 taksit olanağındna faydalanabilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra sahip olduğu pek çok özellik sayesinde kullanıcılarına anında kredi, yapılan harcamaları sonraki ay ödeme, ekstreyi taksitlendirme, s-posta ya da yatırım hesapları ile büyük avantajlar ve ayrıcalıklar sunmaktadır.

Cardfinans Kart Sahibi Nasıl Olunur?

 Cardfinans kart tarafındna kullanıcılarına sunulan bu ayrıcalıklardan faydalanabilmek oldukça kolaydır. Bunun için yapılması gereken tek şey, Cardfinans kart başvurusunda bulunmaktır. Cardfinans kart başvuru QNB Finansbank’ın resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilebileceği gibi mobil şube, internet şubesi ya da en yakın QNB Finansbank şubelerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol