Ana SayfaBanka İş İlanlarıKuveyt Türk Müfettiş Alımı Gerçekleştirecek!

Kuveyt Türk Müfettiş Alımı Gerçekleştirecek!
K

-

Banka iş ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayınlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, banka bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Bilgi Sistemleri Müfettişi alımı yapacak olan Kuveyt Türk, banka personel alımlarını İstanbul’da gerçekleştirecek.

Bilgi İletişim Müfettişi İşe Alımlarda Hangi Kriterlere Bakılacak?

Kuveyt Türk iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, başvuruda bulunan adaylarda bazı kriterlere bakılacak. İşe alınacak olan Bilgi Sistemleri Müfettişi’nin dört yıllık lisans eğitimi veren Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ya da Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği gibi bölümlerinden herhangi birinden mezun olması gerekirken, Bilgi Sistemleri Denetimi alanında da en az 1,5 sene çalışmış ve tecrübe sahibi olması gerekecek. Pek çok ilanlarında olduğu üzere işe alınacak olan adayın ayrıca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmasına ve erkek adayların ise askerlik görevi yerine getirmiş olmasına ya da 2 sene tecil ettirmiş olmasına bakılacak. Üstelik işe alınacak olan adaylar arasından iyi derece İngilizce konuşabilen ve CISA sertifikasına sahip olan adaylar tercih edilecek.

Bilgi Sistemleri Müfettişi Banka Bünyesinde Ne İş Yapacak?

Kuveyt Türk Teftiş Kurulu Başkanlığı, Yönetim Kurulu adına bankanın genel müdürlüğü ile Türkiye’de ve Türkiye dışındaki şube ve ortaklıklarında denetim görevini üstlenmekte, gerekli alanlarda inceleme ve soruşturma çalışmalarını yürütmektedir. Teftiş Kurulu Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Bilgi Sistemleri Denetim ekibi ise Kuveyt Türk’ün bütün bilgi sistem süreçlerini izlemekle görevlidir.

Kuveyt Türk’ün bu ilanına uygun olduğunu düşünen adaylar, banka iş başvuruları dahilinde 21 Eylül 2018 tarihine kadar bankaya başvuruda bulunabilecek. Başvuruda bulunan adaylar arasında pozisyon için uygun görülen adaylar banka sınavları ve mülakata tabi tutulmak üzere davet edilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-bilgi-sistemleri-mufettisi-2106044

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol