Ana SayfaDiğer İş İlanlarıAfyon Kocatepe Üniversitesi 100’den Fazla Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Afyon Kocatepe Üniversitesi 100’den Fazla Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek!
A

-

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sözleşmeli personel alımı yapılacağına dair bir ilan yayımlandı. Yayımlanan bu ilana göre, üniversite hastanesinde görevlendirilmek üzere lisans ve lise mezunu hemşire alımı gerçekleştirilecek.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü yayımlamış olduğu bir ilan ile Üniversite Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Kamu iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, 83’ü hemşirelik lisans bölümünden, 30’u ise lise hemşirelik bölümünden toplam 113 sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Adaylarında Hangi Şartlara Bakılacak?

Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi için alım yapılacak olan bu hemşirelerde bir takım şartlar aranacak. Kamu personel alımı kapsamında işe alınacak olan hemşirelerin öncelikle T. C. vatandaşı olmasına ve kamu haklarından mahrum olmamasına bakılacak. Bunun ile beraber adaylarda Türk Ceza Kanununun 53. Maddesinde yer alan suçlardan herhangi biri ile mahkum olmamasına, erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş ya da tecil ettirmiş olmasına, görevini yerine getirmeye mani olacak akıl sağlığı bozukluğu gibi herhangi durumun olmamasına da bakılacak.

Tüm bunların yanı sıra Üniversite rektörlüğünün bu ilanına iş başvurusu yapacak olan adayların 18 yaşını doldurmuş olması, 2016 yılında Kamu Personeli Seçme ve Yerleştirme Sınavı’na (KPSS) girmiş olması, güvenlik soruşturması ya da arşiv araştırmasının pozitif geçmesi ve herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emekli aylığı almıyor olması gerekecek.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Adaylar ilanının yayımlandığı tarih itibari ile 15 gün içerisinde, başvuruda bulanacaklarına dair dilekçe, mezuniyet belgesi ve KPSS puanı ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsi olarak müracaat edecek.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?b143a8f1-588c-4980-8482-4230af72f764

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol