Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası En Az Lise Mezunu Teknik Personel Alacak!

Garanti Bankası En Az Lise Mezunu Teknik Personel Alacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, yayımlamış olduğu bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre Teknik Personel alımı gerçekleştirecek olan banka, bu alımı İstanbul’un her iki yakasında da yapacak.

Adaylarda Hangi Şartlar Aranacak?

Garanti Bankası iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, banka tarafından adaylarda bazı şartlara bakılacak. Bu doğrultuda ilana başvuruda bulunan adayların en az lise tercihen üniversite mezunu olması gerekecek. Öte yandan daha önce bankaların bilişim alanında en az 3 sene çalışarak deneyim sahibi olması gereken adayların, iyi derecede İngilizce konulup konuşmadığına da bakılacak. Banka iş ilanları kategorisinde yayımlanan bu ilanda belirtildiği üzere, işin kendisine uygun olduğunu düşünen ve başvuruda bulunan erkek adayların, askerlik görevini yerine getirmiş olması ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olması gerekecek.

Teknik Personel Banka Bünyesinde Ne İş Yapacak?

Banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunup işe alınan Teknik Personeller, bankanın IT ihtiyaçlarını tespit edecek, IT altyapısının çalışabilirliğini sağlayacak, personel ofis ekipmanlarının kullanılabilirliğini sağlamak, banka yapılarının alarm, kamera ve kartlı geçiş sistemlerinde çalışabilirliği sağlamak gibi çeşitli işler yerine getirecek.

İşe Alınan Personelin Sorumluluk Alanları Nereler Olacak?

Banka bünyesinde Teknik Personel olarak çalışmakta olan bireyler, temel elektrik, UPS, kablolama, gelişmiş Windows ve Mac Mac OSx kurulum, tarayıcı, yazıcı, fotokopi makinesi kurulum ve bakımı, Google Suite ve Google hizmetlerinin kullanımı, alarm, kamera ve geçiş sistemleri, ses, görüntü ve ışık sistemleri gibi alanlardan sorumlu olacak.

İş ilanları arasında yer alan kendisine uygun olduğunu düşünen adaylar, 24 Eylül 2018 tarihine kadar bu ilana başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-teknik-personel-2108746

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.