Denizbank 2 Farklı İl için Portföy Yöneticisi Alımları Yapıyor!

Türk bankacılık sektörünün öncü isimlerinden Denizbank, yayımlamış olduğu bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre İstanbul ve Kayseri’de alım yapacak olan Denizbank, bu alımları Ticari bankacılık alında Portföy Yöneticisi pozisyonu için gerçekleştirecek.

Denizbank iş ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayımlandı. Banka tarafından yayımlana bu ilana göre, Kayseri ve İstanbul’un Avrupa Yakası’nda, Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi alımı gerçekleştirilecek. Denizbank bünyesinde görevlendirilecek olan Portföy Yönetici adaylarında bazı şartlar aranacak.

Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisinde Aranan Şartlar

Yayımlanan bu ilana göre işe alımlarda personeller için çeşitli nitelikler arayacağını duyuran banka, banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylar;

  • 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması,
  • Ticari bankacılık alanında en az 2 sene tecrübesi olması,
  • MS Office programlarını iyi derece kullanabilmesi,
  • İyi derecede İngilizce konuşabiliyor olması,
  • İnsan ilişkilerinden başarılı olması,
  • Takım çalışmasına yatkın olması,
  • Erkek adayların ise askerlik görevini yerine getirmiş olması ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olması gerekmektedir.

İşe alınan Portföy Yöneticilerinin Görevleri Nelerdir?

Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilana başvuruda bulunup Denizbank bünyesinde Ticari bankacılık Portföy Yöneticisi olacak olan bireyler, ticari bankacılık ürünlerini bankanın prensipleri doğrultusunda müşterilerin memnuniyetini kazanacak. Şubeye yeni müşteriler de kazandıracak olan yöneticiler, ayrıca yeni müşteriler de kazandıracak.

İş ilanları kategorisinde bu ilanın kendisine uygun olduğunu düşünen adaylar 29 Ekim 2020 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-ticari-bankacilik-portfoy-yoneticisi-2582268
https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-ticari-bankacilik-portfoy-yoneticisi-kayseri-2581715

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın