Ana SayfaBanka İş İlanlarıKuveyt Türk Kurumsal İletişim Uzmanı Alımı Yapacak!

Kuveyt Türk Kurumsal İletişim Uzmanı Alımı Yapacak!
K

-

Kuveyt Türk, yayımlamış olduğu iş ilanları ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlana bu ilana göre Kurumsal İletişim Uzmanı alımı yapacak olan banka, bu alımlarını İstanbul’un Anadolu Yakası ve Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde gerçekleştirecek.

Kuveyt Türk banka iş ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu ilanda duyurulduğu üzere Kurumsal İletişim Uzmanı alımı yapacak olan Kuveyt Türk, bünyesine katacak olduğu personellerde bazı şartlar arayacak.

İşe Alınacak Personellerde Hangi Nitelikler Aranacak?

Kurumsal İletişim Uzmanı / Dijital Medya Planlama ve Satınalma görevleri edinecek olan bu personellerin öncelikle 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması gerekecek. Öte yandan banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylardan en az 3 sene bu alanda tecrübe sahibi olan adayları tercih edecek olan bank, ayrıca adayların çok iyi derece İngilizce biliyor olmasına, MS Office programlarını aktif bir şekilde kullanabiliyor olmasına, Analytics, Adwords, SEO konularında temel bilgiye sahip olmasına, problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip olmasına bakacak. Bunların yanı sıra adayların ayrıca takım çalışmasına yatkın, Ekip Yönetimi konusunda yetenekli, erkek adayların ise askerlik görevini yerine getirmiş ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olması gerekecek.

İlana Ne Zaman Başvuruda Bulunabilecek?

Kuveyt Türk iş ilanları kategorisindeki bu ilana başvurarak işe alınan personeller, banka bünyesinde pek çok çeşitli görev ve sorumluluklar üstlenecek.

Bankacılık sektöründe iş arayan ve iş ilanları arasında bankanın bu ilanını kendisine uygun bulan adaylar, 6 Ekim 2018 tarihine kadar bu ilana başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-kurumsal-iletisim-uzmani-2123751

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol