Ana SayfaDiğer İş İlanlarıKişisel Verileri Koruma Kurumu Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Kişisel Verileri Koruma Kurumu Personel Alımı Gerçekleştirecek!
K

-

Kişisel Verileri Koruma Kurumu, yayımlamış olduğu bir ilan ile kamu personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre Kişisel Verileri Koruma Uzman Yardımcılığı pozisyonu için sınav düzenleyecek olan kurum, toplamda 35 adet personel alımı gerçekleştirecek.

Kişisel Verileri Koruma Kurumu, kamu iş ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu ilana göre Kişisel Verileri Koruma Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirecek olan kurum, bu alımları bir sınav ile gerçekleştirecek.

Adaylarda Hangi Şartlar Aranacak?

Kişisel Verileri Koruma Kurumu Genel İdare Hizmetleri Sınıfının 8 ve 9’uncu kadrolarında istihdam edilecek olan bu 35 adet Kişisel Verileri Koruma Uzman Yardımcısı alımlarında, kurum tarafından bazı şartların yerine getirilmiş olması talep edilecek. Öncelikle bu alanda sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek olan kurum, adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) katılmış ve en az 70 puan almış olmasına bakacak. Bunun ile beraber ilana başvuran adayların kadrolara göre, üniversitelerin en az lisans eğitimi veren Hukuk Fakültelerinden ya da buna denk Yüksekokullarından mezun olmasına, yine lisans eğitimi veren Sosyal bilimler alanındaki bölümlerde mezun olmasına ya da lisans eğitimi veren mühendislik fakültelerinin elektrik – elektronik, elektronik ve haberleşme, bilgisayar mühendisliği, bilişim sistemleri gibi bölümlerinden mezun olmasına bakılacak.

Öte yandan YDS puanına da bakılacak olan adaylardan en az 70 puan almış olması, 1 Ocak 2018 tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olması talep edilecek.

Kişisel Verileri Koruma Kurumu bünyesinde Uzman Yardımcısı pozisyonunda istihdam edilecek olan personeller için yazılı düzenleyecek olan kurum, yazılıyı test usulü gerçekleştirecek.

Bu ilana iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar ise 10 – 21 Eylül tarihleri arasında Kurumun web sitesi üzerinden başvurabilecek.

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol